Ana Sayfa / Hukuk / Ders Kitapları / 2021 KPSS Tüm Dersler Soru Bankası Genel Kültür – Genel Yetenek PDF Kitap İndir

2021 KPSS Tüm Dersler Soru Bankası Genel Kültür – Genel Yetenek PDF Kitap İndir

Nobel Sınav yayımevi ve Kolektif iş birliği ile basılan bir yardımcı kitap. Kitapla ilgili diğer bilgiler için 2021 KPSS Tüm Dersler Soru Bankası Genel Kültür – Genel Yetenek PDF Kitap sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın. Son derece deneyimli bir ekip tarafından hazırlanan bu kitap ÖSYM tarzı sorular ve yıllar içinde yaptığı değişiklikler ön planda tutularak hazırlandı. Normalde fiyatı 140tl olan bu kitabı hemen sipariş ederseniz 40tl’ye kadar indirim ile alabilirsiniz.

2021 KPSS Tüm Dersler Soru Bankası Genel Kültür – Genel Yetenek PDF Kitap

Soru bankamız, KPSS alanında oldukça deneyimli bir ekip tarafından hazırlandı. Kitap hazırlanmadan önce; geçmiş yıllarda çıkan sorular analiz edildi, ÖSYM’nin bu sınav formatı için belirlediği konular incelendi, yıllar içerisinde yaptığı değişiklikler not edildi ve sonuçta elinizdeki eser meydana geldi.

Bireysel öğrenme tekniklerine uygun olarak hazırlanan kitabımızdaki sınav konulan kendi içerisinde ara başlıklara ayrıldı ve testler 15 ila 20’şer soru olarak hazırlandı.

Soruların kolaylık ve zorluk derecesi ise tamamen ÖSYM formatına göre belirlendi.

2021 KPSS Tüm Dersler Soru Bankası Genel Kültür – Genel Yetenek PDF Kitap İndir

Bilinçli olsun ya da olmasın her kitabın bir tercih edilme nedeni vardır. Bizi tercih etmenizin sebebi her ne ise sonuçta bu kitabı almakla KPSS yolunda ilk doğru adımı attığınızdan kuşkunuz olmasın lütfen. Çünkü emsalleri arasında en kapsamlı ve en güncel olma niteliğine sahip olan bu kitap KPSS alanında uzman olan bir ekip tarafından hazırlandı. Kitap hazırlanmadan önce geçmiş yıllarda çıkan sorular analiz edildi, ÖSYM’nin bu sınav formatı için belirlediği konular incelendi, yıllar içerisinde yaptığı değişiklikler not edildi ve sonuçta elinizdeki eser meydana geldi.

 

2021 KPSS Tüm Dersler Soru Bankası Genel Kültür – Genel Yetenek PDF Kitap Arşivi ile en son çıkan kitapları kaçırmayın. En güncel ve taze bilgiler ile her türlü kitaplarla ulaşabileceğiniz sitemizde aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

 

2021 KPSS Tüm Dersler Soru Bankası Genel Kültür – Genel Yetenek kitap indir, 2021 KPSS Tüm Dersler Soru Bankası Genel Kültür – Genel Yetenek kitap oku, 2021 KPSS Tüm Dersler Soru Bankası Genel Kültür – Genel Yetenek pdf arsivi, 2021 KPSS Tüm Dersler Soru Bankası Genel Kültür – Genel Yetenek pdf kitap, 2021 KPSS Tüm Dersler Soru Bankası Genel Kültür – Genel YetenekBuna da Göz At!

Uygulamalarla Veri Bilimi PDF Kitap İndir

Abaküs Kitap yayın evi tarafından hazırlanmıştır ve yazarlıklarını Nezahat BAŞEĞMEZ ile Deniz KILINÇ yapmıştır. Kitabın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir