Ana Sayfa / Edebiyat / 2022 Genel Yetenek Genel Kültür Ezberbozan Türkçe Soru Bankası

2022 Genel Yetenek Genel Kültür Ezberbozan Türkçe Soru Bankası

Kitabın önsözünde:

Sevgili Adaylar,
Çeşitli bölüm ve aşamalardan oluşan KPSS de Genel Yetenek içerisinde yer alan ve sınavın dörtte birlik kısmını oluşturan Türkçe testi, diğer bölümler gibi yıldan yıla farklı soru tiplerinin gelebildiği, soruların uzayıp kısalabildiği, dolayısıyla sınavın süresini doğrudan etkileyen bir bölüm. Kitabımız, her soru için anlaşılır bir dilde hazırlanmış çözümlü anlatım ve açıklamalar içermektedir.

2022 Genel Yetenek Genel Kültür pdf kitap

Çalışmalarınız süresince QR kod ile erişebileceğiniz soru çözümlerinden yararlanmanız, konulara dair bilgilerinizi pekiştirmenizi ve konuları tüm ayrıntıları ile öğrenmiş olmanızı sağlayacaktır. Soruların çeşitliliği tercih edilirken en çok zorlandığınız soru tipleri, ÖSYM’nin şimdiye kadar hazırladığı sınavlarda çıkmış ve bundan sonra hazırlayacağı sınavlarda da çıkabilecek soru tipleri referans alınmış ayrıca konuyu pekiştirmenize yardımcı olacak düzeyde hemen hemen tüm soru tiplerine değinilmiştir.

Kitabın çalışmalarınızda yararlı olması dileğiyle, KPSS’de ve meslek hayatınızda başarılar.
Pegem AkademiBuna da Göz At!

Ethical Hacking Offensive ve Defensive PDF

Ethical Hacking Offensive ve Defensive PDF Kitap

Etnik Hackerlık son dönemin en önde gelen konularının başında gelmektedir. Günümüzün bilişim dönemi olmasından kaynaklı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir