Ana Sayfa / Hukuk / Ders Kitapları / Açılın Ben Öğretmenim PDF Kitap İndir

Açılın Ben Öğretmenim PDF Kitap İndir

Elma Yayınevi tarafından basılan ve yazarının ismi Müjdat Ataman olan bir eğitim kitabı. Açılın Ben Öğretmenim PDF kitap özeti ve genel bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz. Kitabın fiyatı 32-20tl arasında değişmekte. Öğretmenler olacaklar ve ya adayları için çok faydalı bir kitap.

 

Açılın Ben Öğretmenim PDF Kitap

Öğrencilerin ayaklarının geri geri gittiği okullarda iyi dersler işlemenin yolunun strateji, teknik, yöntem, ipuçları bilmekten geçtiğini yıllar içinde deneyimleyerek öğrendim..

Açılın Ben Öğretmenim PDF Kitap İndir

Açılın Ben Öğretmenim

Öğrencilerin ayaklarının geri geri gittiği okullarda iyi dersler işlemenin yolunun strateji, teknik, yöntem, ipuçları bilmekten geçtiğini yıllar içinde deneyimleyerek öğrendim. Öğrenmek kadar öğrendiklerini paylaşmanın da değerli olduğuna inanıyorum. Bu kitap, öğretmenlik, yöneticilik günlerimden ve eğitimcinin eğitimini yaptığım yıllar içinde cebimde biriktirdiklerimden oluşuyor. Kitabı okurken kendinizi içinde bulacağınız başlıkların hiçbiri reçete ya da can simidi değil, bunu şimdiden söyleyebilirim. Okuyacaklarınız sadece bir eğitimcinin deneyim kırıntıları.

Elma Yayınevinden çıkan Müjdat Ataman’ın yeni kitabı Açılın Ben Öğretmenim, tüm eğitimcilere rehber olacak nitelikte. Farklı bir bakış açısı, yepyeni bir yaklaşım…

 

Açılın Ben Öğretmenim PDF Kitap Arşiv sizlere en son çıkan kitapları sunmaya devam ediyor. Daha fazla kitap özeti için bizi sık sık ziyaret etmeyi unutmayın. En son çıkan kitaplardan tüm zamanların en popüler kitaplarına kadar bütün pdf kitapların açıklamalarını burada bulabailirsiniz.

 

Açılın Ben Öğretmenim kitap oku, Açılın Ben Öğretmenim pdf arsivi, Açılın Ben Öğretmenim pdf kitap, Açılın Ben Öğretmenim kitap pdf, Açılın Ben Öğretmenimkitap indir pdfBuna da Göz At!

Uygulamalarla Veri Bilimi PDF Kitap İndir

Abaküs Kitap yayın evi tarafından hazırlanmıştır ve yazarlıklarını Nezahat BAŞEĞMEZ ile Deniz KILINÇ yapmıştır. Kitabın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir