Ana Sayfa / Çocuk Kitapları / Ama Bu Haksızlık! Pdf Kitap İndir Oku

Ama Bu Haksızlık! Pdf Kitap İndir Oku

Ama Bu Haksızlık!; Dr. Anthony E. Wolf çok ses getiren bu kitabında çocukluktan çıkmış, ama henüz ergenliğe girmemiş çocukların ana babalarını bekleyen çözümü en güç çelişkiye odaklanıyor: Sınır çizmek ve istekler.

Dr. Wolf ana babalığın bayağılaşmış meselelerini oluşturan tüm alanlara değiniyor: Aile içi tartışma, kardeşler arasında müzakere, boşanma, uyuma saati, cemiyet içinde somurtkanlık nöbeti… Ayrıca, saldırganlık, palavra söylemek, şımarmak gibi hiç olmamasını dilediğiniz meseleler…

Bu pozitif, sevgi dolu kitap ana babalara en çok istedikleri şeyi sunuyor.

İki hayali fakat netlikle olası hikâye.1990’lar. Sekiz yaşındaki Jimmy bir sabah sınıfa kazanç. Yü­zündeki apaçık el izi hocasının dikkatine sürükler.“Suratına ne oldu Jimmy?”

“Annem vurdu”. Bunun üzerine hoca, bugün Birleşik Devletleri’n ge­nelinde geçerli olan yasalara uyarak, çocuğun taciz edildiği kuşkusuyla alakalı gerekli bir yazılı şikâyette bulunur.1940’lar.

Sekiz yaşındaki Jimmy bir sabah sınıfa girer. Yü­zündeki apaçık el izi hocasının dikkatine sürükler. “Suratına ne oldu Jimmy? ”Annem vurdu.” “Öyle mi?

Bellim hak etmişsindir.

”Son elli senede, çocuk yetiştirme uygulamasında büyük çaplı bir metamorfoz alana geldi. Artık sadece dersin değil, dersin nasıl öğretildiğinin de çocukları şekillendirdiğine inanıyoruz.

pdf kitap indir , kitap indir, pdf kitap oku, pdf driveBuna da Göz At!

Çocuğunuza Sınır Koyma 2 Pdf Kitap İndir Oku

Çocuğunuza Hudut Koyma”. Yazarı Robert J. Mackenzie, anne ve babaların neden çocuklarına hudut koymakta zorlandıklarını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir