Ana Sayfa / Eğitim / Ara Toplam – Yolumu Ararken Öğrendiklerim PDF

Ara Toplam – Yolumu Ararken Öğrendiklerim PDF

Yazarı Ahmet Mümtaz olan ve Kronik Kitap tarafından basılan bir kişisel gelişim kitabı. Ara Toplam – Yolumu Ararken Öğrendiklerim PDF kitap indir linkine tıklayıp kitaba dair diğer bilgi ve detaylara geçebilirsiniz. Kitap 296 sayfadan oluşmaktadır. Fiyatı ise 35-20tl arasında değişmektedir.

Ara Toplam – Yolumu Ararken Öğrendiklerim PDF Kitap

“Yeniden başlama imkânı doğada insanın en büyük lüksü. Ne kadar çok düşersen o kadar çok kalkma şansın da var. Sen onu yapacak mısın, yapmayacak mısın? Başarısızlık yan etkilere bağlı olabilir ama ayağa kalkmak sadece sana bağlıdır.” AHMET MÜMTAZ TAYLAN Küçük yaşta evden ayrıldı. Bugün olduğu kişiyi adım adım inşa etti. İki üniversitede okudu; Diyarbakır’dan Almanya’ya, Ankara’dan İstanbul’a sahnenin tozunu yuttu. Yazdı, yönetti, oynadı. Kendi ifadesiyle, “ayağını basmadığı, ekmeğini yemediği, suyunu içmediği, insanıyla konuşmadığı hiçbir yöre” bırakmamacasına Türkiye’yi baştan başa dolaştı. Onunla beraber gülebiliyorsak, beraber ağlayabiliyorsak, beraber isyan edebiliyorsak Ahmet Mümtaz Taylan bizi bu kadar iyi tanıdığı içindir

Ara Toplam – Yolumu Ararken Öğrendiklerim PDF Kitap Özet

Elinizdeki kitap, bu tanışıklığın ürünü. Yazar Irmak Zileli, Ahmet Mümtaz Taylan’la kadın-erkek ilişkilerine, anne-baba rollerine, sanat ve sanatçı kavramlarına, eğitime, siyasete, doğayla ve hayvanla kurduğumuz ilişkiye, aşka, yeteneğe, hayata ve ayakta kalmaya dair konuştu. Taylan’ın samimi ve ufuk açan cevaplarında, bir sanatçının geniş tecrübesinden süzdüğü, keskin bakışını kendine de topluma da yönelterek damıttığı düşünceleri bulacaksınız. Kendinize sorduğunuz birçok soruyu; emeğin, vicdanın ve dürüstlüğün pusulasından şaşmayan bir sanatçının nasıl yanıtladığını göreceksiniz. Bu hayatta ne yapmak istiyoruz? Seçimlerimizi neye göre yaparız? Öğrenmek ama nasıl? Yeteneğini keşfetmek ve geliştirmek nasıl mümkün olur? Başarının ölçütleri nelerdir? Bir insan nasıl yetiştirilir? İnsanın yurdu neresidir? Taylan’ın deyimiyle bu kitap bir Ara Toplam.

Bunun gibi pek çok kitap özeti ve detayları için Ara Toplam – Yolumu Ararken Öğrendiklerim pdf kitap arşivi sizlerin hizmetinizde. Aradığınız her türlü kategoriden kitaplar hakkındaki en doğru ve güncel bilgileri size sunuyoruz.

  • Ara Toplam – Yolumu Ararken Öğrendiklerim PDF Kitap İndir Oku
  • Ara Toplam – Yolumu Ararken Öğrendiklerim pdf kitap indir
  • Ara Toplam – Yolumu Ararken Öğrendiklerim kitap indir
  • Ara Toplam – Yolumu Ararken Öğrendiklerim kitap pdf indir
  • Ara Toplam – Yolumu Ararken Öğrendiklerimkitap oku


Buna da Göz At!

Hayvanlardan Destek Almanın Gizemli Sanatı PDF

Çetin Çetintaş tarafından yazılan ve Destek Yayınları tarafından basılan bir kişisel gelişim kitabı. Hayvanlardan Destek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir