Ana Sayfa / Roman / Dünya / Aşıklar İçin İstiridye Pdf Kitap İndir Oku

Aşıklar İçin İstiridye Pdf Kitap İndir Oku

70’lerde dünyaya gelmiş bir grup daha önceki dostun bir hafta sonu için toplandığı Âşıklar İçin İstiridye, Kahvaltı Kulübü, Reeller Acıtır ve Seneler Sonra filmlerini çağrıştıracak, kahkaha, gözyaşı, yaşamın inişleri ve çıkışları, daha önceki hikâyeler, ikinci talihler ve tertemiz başlangıçlarla dolu romantik bir hikâye.

Maggie Marrion bir gurmedir ve zor geçen bir kaç senenin ardından kendini yavaş yavaş toparlıyordu. Üniversite mezuniyetinin 20.senesini, adada yaşadığı evinde en yakın dört dostuyla bir hafta sonu geçirmeye karar vermişlerdi.

Selah bu tasarı istikametinde kendisine eşlik etmesi için tarih hocalığı yapan daha önceki bir müzisyen dostunu getirir: Gilliam Moroow. Natürel ki Gil’in de geçmişinde yüzleşmesi gereken meseleleri vardır ve bu hafta sonu ideal kaçamak gibi duruyordu. Böylece neşeli, cümbüşlü, zaman zaman geçmişe yapılan kederli yolculuklarla dolu bir ikinci kader hikâyesi başlar ve Gil, Maggie’ye 40’lı yaşlara gelmiş olmanın çok da geç kalmak anlamına gelmediğini anımsatır.

Bir yandan dostluk, arkadaşlık ve aşk işlenirken bir yandan da sahip olduğumuz yaşamı hoşlanmamız, olmamız beklenen şahıs olmaya çalışmaktan bırakıp ve elimizdekiyle mutlu olmayı bilmemiz gerektiği gözler önüne seriliyor.Buna da Göz At!

Paris’te Bir Akşam Pdf Kitap İndir Oku

Paris’te bir sinemaya sahip olan Alain Bonnard, son derece nostaljik biridir. Kendi nitelik kavrayışından ödün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir