Ana Sayfa / Spor / Basketbol / Basketbol & Farklı Bakış Açılarıyla Bilinen ve Bilinmeyen Yönleriyle Pdf İndir

Basketbol & Farklı Bakış Açılarıyla Bilinen ve Bilinmeyen Yönleriyle Pdf İndir

Basketbol & Farklı Bakış Açılarıyla Bilinen ve Bilinmeyen Yönleriyle
Basketbol, yoğun bilgi tüketiminin olduğu ve bilgi çağı olarak adlandırılan asrımızda popülaritesi diğer spor dallarına göre hızla gelişen evrensel bir spordur. Bu tüketme ve üretememe kişiyi aynı zamanda eskiyi unutma ve monotonlaşmaya doğru da sürüklemektedir.

Bu doğrultuda hazırlamış olduğum bu kitap, basketbol severleri bilgilendirmeye dayalı spor, eğitim ve kültür kitabıdır. Basketbol ile ilgili bilinmesi gereken temel, özel ve genel konular özetle ve anlaşılır bir ifadeyle verilmeye çalışılmıştır.

Genç antrenörler, spor yaparken eğlenmesini istediğimiz çocuklarımız ve gençlerimiz bu kitapla hem basketbolu hem de kendilerini değerlendirme fırsatı bulabileceklerdir. Bu kitabın bilinçli,disiplinli ve eğlenceli bir çalışmanın faydalı bir parçası olacağına inanıyorum. Bu kitap ayrıca, basketbola yeni başlamış ya da başlayacak çocuklarımıza basketbol sporunu tanıtıcı ve sevdirici bilgiler de sunmaktadır. Bilinmelidir ki bilgi geçmişten gelen ve geleceğe doğru akan bir nehirdir.Buna da Göz At!

Bir Basketbol Antrenörünün Yol Haritası Pdf İndir

Bir Basketbol Antrenörünün Yol HaritasıBasketbolla genç yaşta tanıştıktan sonra bu oyuna âşık olmam çok uzun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir