Ana Sayfa / Edebiyat / Bir Gece Daha Pdf Kitap İndir Oku

Bir Gece Daha Pdf Kitap İndir Oku

Bir Gece Daha İstekli Geceler 3, Clay’in konutluluk önerisiyle beraber Julia mutluluk gözyaşlarına boğulur. Şayet Clay bu öneriyi yapmasa, Julia konutluluk öneriyi yapacaktı. Zira artık ayrı yaşamak istemez hoşlandığından.

Artık New York’ta birlikte yaşamaya başlayan konutlu çift Julia Bell ve avukat Clay ; borçlarını tamamen ödenmiş, geleceklerinin sarih ve net olduğunu düşünüyorlardı. Mutlu sonlar basit basit elde edilmezler, onları kazanmak için çaba etmek gerekir ve Clay Nichols’ın mutlu sonuna erişmesi için çok uğraşması gerekecekti…

Hayat her zaman istenilen biçimde gitmez, Clay yüzüğü beğendiği bayanının parmağına takmaya uğraşırken, aşıklar alan okumaları gereken yeni güçlü meselelerle karşılaşacaklar ve her köşeden bir bela baş gösterecek. Julia’yla alakalı öğrenmesi her şeyi öğrenen riskli bir adam, günah şehrinde hafta sonu tatillerinin tadını çıkarmak isteyen çiftin karşısına çıkacak.

Clay onu riskten kurtarmayı muvaffak olarak tek dizinin üzerine çökebilecek mi? Yoksa beğendiği bayan için çokmu geç olacak?

Ayrıca istekleriniz üzerine, Julia’nın mükâfatlı kokteyli Mor Kar Küresi’nin tasviri de bu kitapta nihayet ortaya çıkıyor!

Aşk ve isteğin bir arada yaşandığı, bunun yanı gizeme gerilimin de yer yer baş gösterdiği bu kitapta çok değişik duygular tadacaksınızBuna da Göz At!

Kargalar Meclisi Pdf Kitap İndir Oku

İntikam duygusuyla yanıp alevlenen bir mahkûm. Bahis düşkünü bir besbelli nişancı Ödünlü yaşamını geçmişte vazgeçen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir