Ana Sayfa / Edebiyat / Bu Adam Pdf Kitap İndir Oku

Bu Adam Pdf Kitap İndir Oku

Erotik zamanlar kitabımızın olan, Bu Adam romanının ana mevzusu, Ava ilk sayfadan itibaren sanki senelerce amazon ormanlarında yaşamış da erkek ırkını ilk kere görüyormuş gibi Abaza mı Abaza bir bayan, ilk sayfalardan itibaren iticiliğine gözetti ve görüşüme göre hoşlanmadığım bayan kişilikler arasında doruğa yerleşti, üstelikte çok fazla argo konuşan bir tip, içerisinde küfür barındıran kitaplar daha evvelde okunmuştur ama bu kitapta fazla ve afaki kullanılmıştı..

Erkek şahsiyeti Jese Ward, kendisinin büyük bir arazi üzerine heyeti malikanesi var, otel olarak kullanıyor görünüşte,ama geçmişi hakkında pek fazla bir bilgi yok, amcasından servet kalan işleri devraldığını ve ailesini konuşmadığını öğreniyoruz, fakat kendisi de en az Ava kadar Abaza çıktı düz duvara tırmanan türünden.

Genç iç mimar Ava O’Shea’nin, Manor’da onu neyin beklediğine dair hiçbir düşüncesi yoktu. Ava müracaat görüşmesinde karşısına sıradan, enez bir beyin çıkacağını düşünür, ancak karşısına muhteşem yakışıklı, öz güveni yüksek, zevk peşinde koşan ve bu kaderde hiç hudut tanımayan bir çapkın olan Jesse Ward çıkar.

Ava kariyerinde zaferli bir iç mimar, daha önceki bir malikane olan yeni projesinin sahibiyle görüşmek için pek tutkulu değil çünkü kafasında canlanan ağzında purosu, pantolon askılı, göbekli 50 sine katlanmış bir adam… Fakat karşısına çıkan hayal ettiğinin bütün tersi genç, bronz derili, yeşil gözlü uzun boylu, sportif bir sarışın.

İkili arasında balanssız bir ilişki var, birbirlerini doğru samimi tanımadan bu yoğunlukta bir ilişkiye başlamaları çok absürttü, güya Ava adamın malikanesindeki odaların mimarisi için çalışacaktı,

Bu Adam Romanı İçeriğinde erotik mevzular barındırmaktadır.

Bir evvelki yazımız olan Varolmanın Dayanılmaz Hafifliği – Milan Kundera başlıklı kitabımızda Varolmanın Dayanılmaz Hafifliği ekitap indir, Varolmanın Dayanılmaz Hafifliği ekitap oku ve Varolmanın Dayanılmaz Hafifliği pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.Buna da Göz At!

Tanrı ve Canavarların Düşleri Pdf Kitap İndir Oku

İki dünya amansız bir savaşın eşiğinde. Karou, Kimera başkaldırısının başına geçiyor ve gelecek, artık tamamen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir