Ana Sayfa / Edebiyat / Buz Kırağı Pdf Kitap İndir
Buz Kırağı PDF oku

Buz Kırağı Pdf Kitap İndir

Epsilon Kitap Evi tarafından çıkartılan Buz Krallığı farklı tadı ile dikkat çekecek bir kitaptır. Buz Kırağı PDF oku seçeneği sitemizde mevcut değildir. Telif haklarından dolayı sistemi açamıyoruz, bu nedenle anlayışınız için teşekkür ederiz.

PDF kitap olarak yayınlandığı anda Buz Krallığı kitabını sizinle buluşturmayı planlıyoruz. Şuan için E kitap Buz Kırağı olarak ilgili alanlarda mevcuttur.

10 Nisan 2019 tarihinde çıkan kitaptan birkaç alıntı yaparak, kitap hakkında fikrinizin oluşmasını sağlayalım.

 

Ruhuna ben bulaştım. Artık kurtulamazsın…

 

Yine Buz Kırağı PDF kitap oku seçeneği çıkar çıkmaz, sizinle buluşturmak için çalışacağız.

 

Şu an tam olarak neredesiniz?

Yirmi numaralı otobüsün üçüncü koltuğunda mı? Evde, okulda ya da işyerindesiniz. Kısa bir mola verdiniz ve pencere kenarında bir fincan kahve içiyorsunuz. Belki de bir arkadaşınızla buluşmak için yola çıktınız. Ne kadar da sıradan bir gün, değil mi? Her şey son derece normal! Hiç düşündünüz mü, ya her şey bir anda altüst olursa? Örneğin, buluşmak üzere yola çıktığınız arkadaşınızın sizinle ilgili gizli bir planı varsa! Ya da bindiğiniz otobüsün en arka koltuğunda, sizi hayatınızın dönüm noktasına götürecek kişi oturuyorsa! Siz her şey akışında gidiyor zannederken, ya kaderiniz üstünüze yağacak buz kırağı için en uygun şartları hazırlıyorsa…

Buz Kırağı PDF kitabın en etkili cümlelerinden birisi de;

Bütün bunlar bir yana, peki ya hayatınızın altı, üstünden çok daha güzelse!

 

Baran Demiroğlu: Sıradan bir gün yaşadığını zannederken kendini cayır cayır yanan bir evin önünde buldu. Alevlerin arasında canının parçaları vardı ama o hiçbir şey hatırlamıyordu. Üstelik önünde de bir benzin bidonu vardı. Hayatı bir anda altüst oldu…

Buz Kırağı PDF oku

Yazar Berna Ilgın

Fiyat aralığı: 35 – 40 TL

456 sayfa sayısına sahip

Buz Kırağı 1.Baskısı Epsilon Yayın Evi tarafından basılmış

 

 

 

 

Kendine has tarzıyla Buz Kırağı, ismi soğuk kendi sıcak bir kitaptır. Okurken cümlelerinizde kaybolacağınız, farklı bir dünyaya sizi götürecek olan bu kitabi kesinlikle tavsiye ederiz.

Bahar Saygın: İstanbul’un en başarılı adli psikiyatrının kliniğinde staja başladığında her şey son derece normaldi. Ama bir gün kliniğe ailesini diri diri yakmakla suçlanan bir hasta getirildi. Hayatı bir anda altüst oldu…Buna da Göz At!

Babam İçin – İzzet Pinto PDF

İzzet Pinto tarafından yazılıan by kitap Destek Yayınevi tarafından basılmıştır. Babam İçin – İzzet Pinto …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir