Ana Sayfa / Edebiyat / Anlatı / Camdaki Kız Pdf Kitap İndir

Camdaki Kız Pdf Kitap İndir

21 Mart 2019 yılında yayınlandığından bu yana ses getiren bir kitap. Türkçe baskı olarak karşımıza çıkan kitap 352 sayfadan oluşuyor. Basımdan bu yana 42 binden fazla okuyucuyla buluşan kitap, film ve dizi yapımcılarının da dikkatini çekmiş durumda.

Camdaki Kız PDF Kitap Arşiv Özeti

Psikoloji ve roman kitapları içinde yerini alan Camdaki Kız kitabını sizin için inceledik.

Küçükken çekilen acıların ateşi kolay sönmüyor, kolay unutulmuyor ve izlerini hayatımız boyunca üstümüzde taşıyoruz.”

 

Aşk yakıyor

Ayrılık kavuruyor

Aldatılmaksa hep çok acıtıyor…

Camdaki Kız Kitap İndir Oku

İnsanların çocuklukta yaşadığı şeylerin, hayatında nasıl bir öneme sahip olduğunu, psikolojik bir tarzda ele alan bu kitabı, herkesin okumasını tavsiye ederiz.

Bize çocukluk acılarını tekrar yaşatacak kişileri gözünden tanır, başkasına değil, ona âşık oluruz. Hayat onu kendi ellerimizle buldurur bize.

Kaderimiz aslında doğduğumuz evlerde yazılır. Yine o evlerde yaralanır, o yaralarla büyür, sonunda o yaraların bizi götürdüğü yere gideriz. Ancak mutluluk her zaman o yolda değildir…

“Bu kitapta her zamanki gibi gerçek bir yaşam hikâyesi anlatacağım sizlere. Hep lüks içinde yaşamış ama kaderi daha baştan kötü yazılmış Camdaki Kız ile bir varoş çocuğunun aşk hikâyesi bu.”

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu

Gülseren Budayıcıoğlu tarafından kaleme alınan kitap 30 TL civarında. Doğan Kitap yayın evi aracılığıyla basılarak sizlere sunuluyor. Edebiyat kitapları, roman bölümünden bu kitaba sizler de ulaşabilirsiniz. Telif haklarına saygımızdan dolayı, kitapla ilgili sadece genel bilgileri paylaşabildiğimizi bilmenizi isteriz.

  

Camdaki Kız pdf kitap indir, Camdaki Kız PDF kitap, Camdaki Kız kitap indir, Camdaki Kız PDF kitap arşiv, Camdaki Kız PDF kitap özetiBuna da Göz At!

Altıncı Koğuş PDF Kitap İndir Oku

Yulva Muhurcişi çevirmenliğinde ve Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları altında basılan bir kitap. 68 sayfa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir