Ana Sayfa / Tarih / Siyasal Tarih / Casuslar ve İstihbaratçılar – Hayatları ve Anlatılmayan Noktaları

Casuslar ve İstihbaratçılar – Hayatları ve Anlatılmayan Noktaları

Yusuf Kalender tarafından yazılan ve Lopus tarafından piyasaya basılmış olan bu kitap Türkiye tarihinin politikasını anlatmakta. Casuslar ve İstihbaratçılar – Hayatları ve Anlatılmayan Noktaları PDF kitap indir linkine tıklayıp kitabın hakkındaki diğer bigileri öğrenebilirsiniz. 232 sayfadan oluşan bu kitabı almak isterseniz, internet üzerinde 30-20tl arasında bir fiyata bulabilirsiniz.

 

 

Casuslar ve İstihbaratçılar – Hayatları ve Anlatılmayan Noktaları PDF Kitap

Klasik anlatımların dışına çıkan bir casusluk kitabı. Çok konuşulan, hiç anlatılmayan ve yeni ortaya çıkan casusların, istihbaratçıların sarsıcı hikayelerini okuyup aynı zamanda dönemin istihbarat bağlantılarına da şahit olmak ister misiniz?
Tarihten günümüze kadar uzanan bu derin dünyanın deşifresi sizi derinden sarsacak. Unutmayın, casusluk tarihinde her şey yazılmadı. Çoğu zaman saklandı. Biz ise bu kitapta bağlantıları birleştire birleştire çok konuşulan bu adamlar hakkındaki gerçekleri ortaya çıkaracağız.
Şahit olmaya cesaretiniz var mı?

 

 

Casuslar ve İstihbaratçılar – Hayatları ve Anlatılmayan Noktaları pdf kitap arşivi sizlere her türlü kitap özeti ve bilgilerini vermeye devam ediyor. Araştırıp en güncel ve son bilgilerin bulunduğu sitemizde, her türlü kitaba ulaşabilirsiniz. Dünya klasiklerinden bilime, çocuk kitaplarından ders kitaplarına kadar hepsi ve daha fazlası için bizi tercih edin.

 

 

Casuslar ve İstihbaratçılar kitap oku, Casuslar ve İstihbaratçılar pdf arsivi, Casuslar ve İstihbaratçılar pdf kitap, Casuslar ve İstihbaratçılar kitap pdf, Casuslar ve İstihbaratçılar kitap indir pdfBuna da Göz At!

Uyandıran Rüya Pdf Kitap İndir Oku

Uyandıran Düş, Geçerli dünya fikri bizlere hayatın enerjik, ancak anlamsız olduğunu söyler. Hayatta ne kadar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir