Günün En Çok İndirilen PDF Kitapları
Ana Sayfa / Edebiyat / Cennetin çocukları Pdf Kitap İndir Oku

Cennetin çocukları Pdf Kitap İndir Oku

Cennetin Çocukları; Vika, Matvey ile tanışana kadar sıradan bir kızdı.O ve ailesi, yaşamını değiştirdi ve şöyle dedi: bayağı bir insanın kafasına sığmaz. Ve bu andan itibaren en yakın dostu Havva ile davası başladı Tamamen değişik bir birey olarak poz verdi.

şimdi Vick, Cennetin Çocuklarının kim olduğunu ve Havva’nın neden böyle olduğunu bulmak zorunda.

Büyük ve ufak suratlarca kasaba arasındayız.Güneş hafifçe can vermekte olan yeşil renkte ışınları ile oynadı.loy, yeşillik, tozlu araba üzerinde parıldıyor binaların pencerelerinde çeşmelerin spreyi içinde köpüklü.

Fazla sıcak meçhul pus asfaltta durdu, hepsini getirdi öğlen sıcağında caddeye çıkma tehlikeyi altındaki erkekler konutları, hafif bir karmaşıklık içinde. Binaların gölgesinde sokulmuş dondurma ve kvas satıcıları bir rüzgâr soluğu.

Uzun solmuş kıtlığı olan çiçek yataklarında serçe su, çiçekler, gri toz ki. Bütün orada Yakındaki güvercinler bir çiftin gölgesinde saklanarak, ehemmiyetli miktarda yürüdü Tüm canlılar gibi sahte arabalar, kavurucu ışınlardan.- Bana öyle geliyor ki şimdi tam suyu meşrubatım seyyarede var, ”dedi sarışın çeşme üryan ayakla sarkan çocuk.Oturarak “Ben de yalanlamam” dedi.

pdf kitap indir , kitap indir, pdf kitap oku, pdf driveBuna da Göz At!

İnci Sokağı PDF Trevanian

Trevaninan’ın yazdığı ve E Yayınları tarafından basılan, İngilizce’den Türkçe’ye çevirilmiş bir edebi roman. İnci Sokağı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir