Ana Sayfa / Eğitim / Çocuk Eğitimi / Dikkat Zeka 8+ Yaş – Disiplinler Arası Bağlantı Sistemi (DBS) Pdf İndir

Dikkat Zeka 8+ Yaş – Disiplinler Arası Bağlantı Sistemi (DBS) Pdf İndir

Dikkat Zeka 8+ Yaş – Disiplinler Arası Bağlantı Sistemi (DBS)
Dikkat – Zekâ Kitabı; dikkati, öğrenmeyi, düşünme becerilerini, motivasyonu, çalışma verimliliğini olumlu etkileyerek geliştirir. Okul hayatında ve günlük hayatta problemlere yaratıcı çözümler üretilmesine yardımcı olur. İçerikler
oluşturulurken kullanılan ‘’Disiplinler Arası Bağlantı Sistemi’’ ile çocukların günlük hayattaki karmaşık problemlere çözüm ararken farklı bilgi ve deneyimleri bir arada kullanabilme becerileri kazanmalarını sağlar.
Dikkat –Zekâ Kitabı, okulda ve günlük hayatta daha başarılı çocuklar yetiştirilmesini hedefleyerek konusunda uzman olan kişiler tarafından SCAMPER öğrenme tekniği ve Disiplinler Arası Bağlantı Sistemi gibi bilimsel tekniklerden yola çıkarak hazırlanmış çalışmalardır.
 
Bu kitap sayesinde üretkenliğin dört temel boyutu olan akılcılık, esneklik, özgünlük ve zenginleştirme etkinlikleri ile çocuklar, doğuştan gelen kapasitelerini en yüksek verimlilikte kullanabilmek için ihtiyaç duyduğu kazanımları eğlenceli ve zevkli aktiviteler eşliğinde dinecektir. Zamanla dikkat ve öğrenme fonksiyonlarını bozan tablet, telefon, bilgisayar ve televizyon gibi cihazların oluşturduğu hasarları azaltmak ve çocukların doğru alanlara yönlenmesini sağlamak için Dikkat –Zekâ Seti etkin bir yardımcıdır.Buna da Göz At!

Çocuk Eğitiminde Anne ve Babanın Sorumlulukları Pdf İndir

Çocuk Eğitiminde Anne ve Babanın SorumluluklarıBu kitapta, alanda yapılan araştırma, inceleme ve gözlem sonucu elde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir