Ana Sayfa / Edebiyat / Diriliş Pdf Kitap İndir Oku

Diriliş Pdf Kitap İndir Oku

Diriliş Rizzoli Isles İvedisi 11, Her şey, akılda bir avcı olan Leon Gott’un, evinin garajında ölü bulunmasıyla başlar. Dedektif Rizzoli ve Hekim Isles bu ilginç vefatın ayrıntılarını inceledikçe aralarında eşlikler bulunan öteki olaylara erişirler.

Nihayetinde, yaptıkları araştırma onları altı sene evvel bir safari sırasında Afrika’da işlenen turist cinayetlerine kadar götürür.

Gözü pek ikilinin, kırımların arkasındaki gizem perdesini kaldırmak için o lanetli safariden kurtulabilen tek bireye, Millie Jacobson’a erişmeleri gerekir. Ancak genç bayan hâlâ riskte olduğunu düşünmektedir ve yaşamda kalma çabası vererek geçirdiği günleri andırmak istemiyordur.

Bu surattan Rizzoli ve Isles için, Millie’yi ikna etmek ve bu gizeme dışı cinayetleri aydınlatmak düşündükleri kadar basit olmayacaktır.

“Bir daha yaşayabilmek için iki kere can veren benim.”

“Vaka kurgusuyla okuyucularını her seferinde ters köşe yapmayı muvaffak olabilen Tess Gerritsen’den yeniden elinizden vazgeçemeyeceğiniz, adrenalin dozu yüksek bir gerilim kasırgası daha.”
-Los Angeles Times-

“Dedektif Rizzoli ve Hekim Isles gizeme dışı ve usun hudutlarını zorlayan cinayet olaylarını aydınlatmak için yeniden iş başında.”
-Washington Post-

“Tess Gerritsen’in gizemlerle dolu cinayetleri mevzu alan romanına Afrika’nın yırtıcı hayvanları ve barbar doğası tanıklık yapıyor. Soluk kesici bir Gerritsen romanı daha okumaya hazırlanın.”Buna da Göz At!

İki Şehrin Hikayesi Pdf Kitap İndir Oku

İki Şehrin Öyküsü kitabında Dr. Alexandre Manetta, Paris’te bulunan bir cezaevinde, masum olmasına karşın 18 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir