Ana Sayfa / Edebiyat / Dublin Caddesi Pdf Kitap İndir Oku

Dublin Caddesi Pdf Kitap İndir Oku

Joss geçmişte yaşadığı acıları bir koliye kilitleyip her şeyi unutmak için Amerika’dan iskoçya’ya yerleşmişti ve şimdi yeni bir konut arıyordu. Bulduğu konut Dublin Sokağı’ndeki havalı binalardan birindeydi. Yolda bir adamla karşılaştı.

Takım elbiseli, bronz derili, çıldırtıcı İskoç şiveli, maço davranışlı, seksi bakışlı Braden’la. Joss, Braden’ın her zaman kolunda taşıdığı Barbie kılıklı kızlardan biri değildi, olmaya da hiç maksadı yoktu. Ama insan heveslerine nereye kadar gem vurabilir?

Kalbiniz başka, beyniniz başka şey söylüyorsa, hangisinin lafını dinlesiniz? Facia. Seks. Tutku. Kahkaha. Kıskanç

Kyle Ramsey dikkatimi sürükleyebilmek için sandalyemin ardı tekmeleyip duruyordu. Ancak bu çocuk daha dün en yakın dostum Dru Troler’in sandalyesini tekmeliyordu ve ben Dru’nun üzülmesini istemezdim. Kyle’dan çok seviyordu.

Ben de Bay Evans tahtaya yeni bir eşitlik yazarken Dru’nun yanımda defterinin köşesine milyonlarca ufacık kalp çizişine izledim. Gerçeğinde gerçekten dikkatimi derse versem iyi olacaktı zira matematiğim çok makûstu.

Annemle babam lise birin ilk yarıyılında bir dersten kalırsam çok üzülürlerdi. “Bay Ramsey, tahtaya gelip bu suali yanıtlamak ister misiniz, yoksa Jocelyn’in artta durup sandalyesini azıcık daha tekmelemeyi mi seçim edersiniz?”

Sınıftan gülüşmeler yükseldi,

Dru da kabahatlercesine bana baktı. Kaşlarımı çatıp hiddetle Bay Evans’a gözlerimi diktim. “Ben burada kalayım Bay Evans, bir mesele olmazsa,” dedi

Kyle şımarık bir böbürle. Gözlerimi devirdim, ensemde bakışlarının sıcaklığını sezmeme karşın dönüp bakmadım.

“Gerçeğinde sana fikrini sormadım Kyle. Buraya gel.”

“Dublin Sokağı,” dedim hemen, gideceği yer daha kısa mesafededir de taksiyi bana vazgeçer diye umarak.“Hoş.” Kapıyı açtı. “Ben de o tarafa gidiyorum ve geç kaldım, taksiye kimin daha çok gereksinimi olduğunu tartışarak on dakika tüketeceğimize birlikte gidelim mi?”

Sıcak bir el belime değip beni hafifçe öne doğru itti. O kadar afallamışa dönmüştüm ki adamın beni neredeyse karga tulumba taksiye atmasına izin verdim. Arka koltukta kenara kayıp kemerimi takarken sualine gerçekten evet yanıtı verip vermediğimi anımsamaya çalışıyordum.

Sanırım vermemiştim.Ekip Kıyafet taksi sürücüsüne “Dublin Sokağı,” deyince kaşlarımı çatıp kendi kendime mırıldandım: “Sağ ol be.”“Amerikalı mısın?” Tatlı bir biçimde sorulan bu sual üzerine nihayet kafamı kaldırıp yanımdaki adama baktım. Haydi canım……Buna da Göz At!

Tanrı ve Canavarların Düşleri Pdf Kitap İndir Oku

İki dünya amansız bir savaşın eşiğinde. Karou, Kimera başkaldırısının başına geçiyor ve gelecek, artık tamamen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir