Ana Sayfa / Ekonomi / Dünya Ekonomisi / Dünya Enerji Trendleri PDF

Dünya Enerji Trendleri PDF

Kemal İnat ve Büşra Zeynep Özdemir’in editörlüğü yaptığı bu kitapta birçok konuda uzman olan yazarlar bilgilerini paylaşarak dünyadaki en son ekonomik trendlerler inceleniyor. Dünya Enerji Trendleri PDF kitap indir linkine tıklayarak kitap hakkındaki merak ettiğiniz başka bilgilere ulaşabilirsiniz. 600 sayfadan oluşan bu kitabın piyasa değeri 60tl’dir.

Dünya Enerji Trendleri PDF Kitap Özet

Dünya Enerji Trendleri çok geniş kapsamlı içeriğiyle enerji alanında Türkçe literatürde önemli bir boşluğu doldurmaya adaydır. Kitapta hem enerji kaynakları ve rezervleri açısından dünyanın önde gelen bölgeleri ve ülkeleri mercek altına alınmakta hem de bu alanda dünyaya şekil veren ülkelerin enerji politikaları detaylı bir şekilde incelenmektedir.

Dünya Enerji Trendleri EPUB

Enerji konusunda dünyada son yirmi-otuz yıla damga vuran trendleri analiz eden kitap bir kısım ülkeler nükleer enerjiyi terk ederken bir kısım ülkelerin ise bu alanda neden yeni yatırımlar yaptıklarının ve kimi ülkelerin terk etmeye başladığı kömürün neden bazı ülkelerde daha fazla üretilmeye devam ettiğinin de cevaplarını aramaktadır. Benzer şekilde yenilenebilir enerji kaynaklarında dünyanın birçok bölgesinde farklılaşan politik trendler de kitabın inceleme alanında yer almaktadır.
Enerji alanında son dönemde önemli hamleler yapan ve dışa bağımlılığını azaltma konusunda ciddi adımlar atan Türkiye’nin enerji kaynakları ve politikalarının da incelendiği kitabın gerek akademisyenlere gerekse alana ilgi duyan bütün okuyuculara faydalı olması ümidiyle keyifli okumalar diliyoruz.

Dünya Enerji Trendleri pdf kitap arşivi ile asla kitap kaçırmayın. Her türlü kategoride, yerli ve yabancı, eski ve yeni her türlü kitap hakkındaki bilgilere sitemizde kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  • Dünya Enerji Trendleri PDF Kitap İndir Oku
  • Dünya Enerji Trendleri pdf kitap indir
  • Dünya Enerji Trendleri kitap indir
  • Dünya Enerji Trendleri kitap pdf indir
  • Dünya Enerji Trendleri kitap oku


Buna da Göz At!

Cebi Delik Pdf Kitap İndir Oku

Cebi Delik; Paul Auster’ın eserlerinde, modern insanı en üryan vaziyetiyle görüyor, onunla aramızda aynılıklar, eşlikler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir