Günün En Çok İndirilen PDF Kitapları
Ana Sayfa / Roman / Dünyanın Merkezine Yolculuk Pdf Kitap İndir Oku

Dünyanın Merkezine Yolculuk Pdf Kitap İndir Oku

Axel Lindenbrock Hamburg’un daha önceki semtlerinden birinde ufak bir konutta yaşamaktadır. Utangaç bir yapıya sahip olan genç Axel, maden bilim adamı ve jeolog olarak çalışan amcası ile beraber çalışmaktadır. Sabırsız ve hiddetli bir bilim adamı olan amcasının yanında Estonya lı bir kız yaşamaktadır. Axel bu kıza aşıktır.

Amcası bir gün Axel’e okuması için bir kitap getirir. Kitabın içinden üzerinde parolalı bir yazı bulunan bir parşömen çıkar. Bu parolalı yazı, İzlandalı alim Arne Saknussemm tarafından yazılmıştır ve parolada İzlanda’daki sönmüş bir volkan kraterinden Dünya’nın merkezine inişin olası olduğunu açıklanmaktadır. Axel ve profesör üzerinde tartışıp tasarılar yaptıktan sonra yola çıkma kararı alırlar. Kendilerine takviye etmesi için bir kılavuz bulurlar. Durgun ve soğukkanlı bir yapıya sahip Hans Bjölk eşliğinde volkanın derinliklerine doğru sırlı bir yolculuğa başlarlar.

pdf kitap indir , kitap indir, pdf kitap oku, pdf driveBuna da Göz At!

İnci Sokağı PDF Trevanian

Trevaninan’ın yazdığı ve E Yayınları tarafından basılan, İngilizce’den Türkçe’ye çevirilmiş bir edebi roman. İnci Sokağı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir