Ana Sayfa / Din / Felsefe-Sosyoloji-Psikoloji / Düşünmenin Tam Zamanı Pdf Kitap İndir Oku

Düşünmenin Tam Zamanı Pdf Kitap İndir Oku

Yaratıcılık, bağlantı ve liderlik eğitiminde beynelmilel şan kazanmış bir yenilikçi olan Gelb, bir müessesesel danışman ve üst seviye idareyiciler için “cankurtaran” olarak çalışmasında eşsiz ve çok tesirli bir yaklaşım geliştirdi.

Alıcıları arasında AT&T, Du Pont, Amoco, Merck, Xerox, NPR ve Liechtenstein Evrensel Trust bulunmaktadır. İki bin beş surat sene evvel, Yunanlı feylesof Heraklit sormuştu: “Aynı akarsuda iki defa yıkanmak olası müdür?”

Günümüzün bu coşku verici süratli başkalaşımı, bilimin ulaşılması son derece efor olan devamlı ve çoğalan bir tempoda ilerleyişi karşısında, “aynı akarsuda bir defa yıkanmak olası mı” diye sormamak elde değil. Michael J. Gelb, hayatınızın her alanında yaratma, iletme ve liderlik yapmaya ait natürel hünerinizi keşfetmenize takviyeci oluyor; bir akşam yemek partisi planlamaktan hayat maksatlarınız tasarılamaya, daha tesirli bir iş buluşması yürütmekten hafızayı geliştirmeye ve yaratıcı eforunuzu çoğaldırmaya dek, Gelb size nasıl düşündüğünüzü yine düşünmeyi gösteriyor.

pdf kitap indir , kitap indir, pdf kitap oku, pdf driveBuna da Göz At!

Dervişin Teselli Koleksiyonu Kitap İndir

Dervişin Teselli Koleksiyonu Pdf Kitap İndir

1 Ocak 2019 yılında basılan ve okuyucuyla buluşan Türkçe bir kitaptır. İslam kitapları, felsefe düşünce …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir