Ana Sayfa / İslam / Araştırma-Inceleme / Erkek Sünnetinin Öyküsü PDF Kitap İndir

Erkek Sünnetinin Öyküsü PDF Kitap İndir

Egemen Eroğlu tarafından yazılan ve Kopernik Kitap tarafından basılan bir sosyoloji kitabı. Sitemizde yer alan Erkek Sünnetinin Öyküsü PDF Kitap indir linkine tıklayarak kitap hakkındaki diğer bilgilere ulaşabilirsiniz. Kitabın sayfa sayısı 168’dir. İnternet üzerindeki fiyatı ise 25-20tl arasındadır.

 

Erkek Sünnetinin Öyküsü PDF Kitap

“En sonunda… Bugün artık atalarımın yüzyıllardır yaptığı gibi ruhumu temizleyeceğim, çocukluğumu bir tarafa atıp erişkinliğe ulaşacağım. En güzel tarafı da hep merak ettiğim o sırlara artık erişeceğim ve dansın en güzel bölümünde, büyük dedemin anlattığı kutsal hikâyelerin en can alıcı bölümünde dışarı çıkarılmayacağım. Tek başıma ava çıkacağım. Artık izin almak, hesap vermek yok!”

” ‘Artık sünnet olabilirim.’ dedi küçük çocuk.

Ben de rahatlamıştım. En rahat ve konforlu bir şekilde bu işlemi atlatmasını istiyordum.
İnsanlığın en eski cerrahi işlemi…

Belki gerekli, belki gereksiz…

Erkek Sünnetinin Öyküsü PDF Kitap İndir

Ama şuna inandım ki, istendiği kadar sorgulansın, bu işlem hep yapılmaya devam edecek…”
Prof. Dr. Egemen Eroğlu bugüne kadar geliştirdiği uzmanlığını insanlarla paylaşmak üzere bilgi denizinde kimseyi boğmadan, sıkmadan, herkesin kolayca anlayabileceği bir dilde erkek sünnetini anlatıyor bu kitapta. İki ayrı kültürden iki ayrı çocuğun hikâyeleri ve sünnet olgusunu tanıyıp kabullenmeleriyle birlikte yetişkinleri tatmin edecek akademik araştırmalarla hep birlikte sonuca ilerliyoruz.

 

 

Erkek Sünnetinin Öyküsü pdf kitap arşivi ile en son çıkan kitaplardan hiçbirin kaçırmayın. Telif haklayı sebebi ile yasal olmayan reklam ve ya indirme linki sitemizde barındırmamaktayız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

 

Erkek Sünnetinin Öyküsü pdf arsivi, Erkek Sünnetinin Öyküsü pdf kitap, Erkek Sünnetinin Öyküsü kitap pdf, Erkek Sünnetinin Öyküsü kitap indir pdf, Erkek Sünnetinin Öyküsü kitap pdf indirBuna da Göz At!

Ramazanı İhya Rehberi & Ramazan Kılavuzu Pdf İndir

Ramazanı İhya Rehberi & Ramazan Kılavuzu“Ey iman edenler! Allah’a karşı gelmekten sakınmanız için oruç, sizden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir