Ana Sayfa / Edebiyat / Ezan Bir Yeniçeri Romanı Pdf İndir Oku
İvana Şoyat

Ezan Bir Yeniçeri Romanı Pdf İndir Oku

Yazar Hakkında Bilgiler; İvana Şoyat (Şojat) 1971 yılında Osiyet’de doğan bir bayan yazar. Yükseköğrenimini Fizik ve Matematik bölümlerinde yapan yazar, Belçika’da Fransız Dili ve Edebiyatını bitirmiştir. 2002 senesinde yayınlana ilk romanı Şemşiel’dir. Bu kitabı Kozarac Günlerinde ödül almıştır. Yine 2010 yılında Ksaver Şandor Gjaslki ödüllerinde “Yılın En İyi Kitabı” ödülüne layık görülmüştür. Sitemizde PDF indir işlemlerini henüz aktif şekilde kullanamasanız da, kitaplara ve yazarlarına ilişkin en özel ve güncel bilgileri bulabilirsiniz.

Yazar bu iki kitabından sonra çok sayıda kitap üretmiştir. Güncel kitabı ise 30 Ekim tarihinde ülkemizde de piyasaya sürülmüştür. PDF oku ayrıcalığı ile şuan kitaba ulaşamıyorsunuz. Ama uygun fiyatlı olan kitabı hemen alarak, okuyabilirsiniz. Kitap Kutu Yayın evinden çıkmıştır.

464 sayfa olan eser, PDF kitap olarak henüz yayına alınmadı. Çevirisi Muharrem Tahte tarafından yapılmıştır. 1500’lü yıllarda yaşanan oldukça farklı bir hikayeyi dile getirmiştir. Romanın kahramanı olan Luka, doğduğu topraklardan bambaşka bir yere gelmiştir. Geldiği yer Osmanlı yeniçeri ocağıdır. Oldukça farklı bir hikaye, tarihi bir tat bulacağınız PDF kitap indir özelliği henüz aktif olmamış, çok yeni bir kitaptır. Zigetvar savaşına ve daha birçok savaşa katılan Luka’nın sarayın sunduğu nimetleri ret edişi ise kitabın unutulmaz anları olabilir. Devşirme olan Luka, şiirsel tadı olan, lirik bir anlatım tarzına da sahip. bu tarz E kitap okuyucuları için inanılmaz bir eser diyebiliriz. Ezan Bir Yeni Çeri Romanı okuyucu yorumları ise oldukça iyi görünüyor. Kendilerini kitaba kaptırdıklarını söyleyen okuyucular, yazara tam not vermişler. Ezan Bir Yeniçeri Romanı pdf indir güncellendiğinde hemen sayfalarımıza eklenecektir.Buna da Göz At!

Seçilmişler PDF

Haluk Özdil tarafından yazılan ve Destek Yayınları’nın basmış olduğu bir edebi öykü kitabı. Seçilmişler PDF …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir