Ana Sayfa / Eğitim / Flört Etme Sanatı PDF

Flört Etme Sanatı PDF

Yazarı Adil Yıldırım olan ve Karakarga Yayınları tarafından basılan bu kitap bir kişisel gelişim kitabıdır. Flört Etme Sanatı PDF kitap indir linkine basarak kitaba ait diğer çeşitli bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 yılı bu kitap 112 sayfadan oluşmaktadır. Fiyatı ise 26-13tl arasında indirime göre değişmektedir.

Flört Etme Sanatı EPUB

Flört bir sanattır ve inceliklerini bilirseniz hayatınıza renk katan bir oyun haline gelir. Flört etme sanatında başarılı olmak için birtakım becerilere sahip olmanız gerekir ve o noktaya geldiğinizde bu oyundan en çok keyif alan siz olursunuz. İlişki koçu ve yazar Adil Yıldırım bu kitabında Türk toplumunun kadim yarasına dokunuyor. Dünyaca ünlü James Bond filmlerinden örnek flört sahneleri veriyor, sırtlan erkeklerden avcı kadınlara uzanan geniş yelpazeyi anlatıyor ve en gizemli flört taktiklerini ilk defa açıklıyor: Neden flört edemiyoruz? Flörtün altın kuralı nedir? Flörtü kim başlatır? Flörtün amacı nedir? Flört etme sanatında nasıl başarılı olabilirsiniz?

Flört Etme Sanatı PDF kitap arşivi sizlere her türlü kitap hakkındaki bütün özet ve bilgileri sunmaya devam ediyor. Detaylı araştırmalar ile her türlü kitap hakkındaki en güncel ve doğru bilgilere ulaşabileceğiniz sitemizi tercih etmeyi unutmayın.

  • Flört Etme Sanatı PDF Kitap İndir Oku
  • Flört Etme Sanatı pdf kitap indir
  • Flört Etme Sanatı kitap indir
  • Flört Etme Sanatı kitap pdf indir
  • Flört Etme Sanatı kitap oku


Buna da Göz At!

Hayvanlardan Destek Almanın Gizemli Sanatı PDF

Çetin Çetintaş tarafından yazılan ve Destek Yayınları tarafından basılan bir kişisel gelişim kitabı. Hayvanlardan Destek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir