Ana Sayfa / Edebiyat / Gökkuşağı Altında Pdf Kitap İndir Oku

Gökkuşağı Altında Pdf Kitap İndir Oku

461 Birey Tarafından Görüldü
Büyük bir aşk ve istekle birbirlerini beğenen Belle ve Luc, çok genç yaşta evlenmişlerdi. Onlar birbirlerinin ruh eşiydi ve hatasız bir tamı oluşturan iki parçaydılar. Ancak, ikisi de konutluluk yaşamının getirdiği mesullükleri yüklenecek kadar olgun değillerdi. Gitgide birbirlerini hırpalamaya başladılar. Ve ufaladılar.

Aradan çok uzun zaman geçti ve bir düğünde yine karşılaştılar. Aralarındaki çekim hiç azalmamıştı.

Belle ve Luc için yeni bir gelecek var mıydı yoksa çok mu geç kalmışlardı? Seneler evvel Luc, “Aşk asla can vermez,” demişti…

En yakın dostunun Las Vegas’taki düğününde nedime olan Clare Gilroy, kendisini bir gün mihraba götürecek erkekle asla karşılaşamayacağını sanıyordu.

Damadın sağdıcı Reed Tonasket’e bir anda âşık olacağını nerden öğrenecekti ki? Las Vegas’ın pırıltılı gecesinin sihriyle geçen baş döndürücü anların sabahında, Clare parmağında bir yüzükle ve yanında kocasıyla uyandı.

İvedi konutlulukların yürüdüğü görülmüş müydü?

Clare ilk sabah uyandığında hiç de pişmanlık sezmemişti. Şayet Reed’in de bir itirazı yoksa asla pişman olmayacaktı. Ancak değişik dünyaların insanı olmalarının getirdiği manileri yenebilecekler miydi?Buna da Göz At!

Kargalar Meclisi Pdf Kitap İndir Oku

İntikam duygusuyla yanıp alevlenen bir mahkûm. Bahis düşkünü bir besbelli nişancı Ödünlü yaşamını geçmişte vazgeçen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir