Ana Sayfa / Edebiyat / Gözlerinin Esareti Pdf Kitap İndir Oku

Gözlerinin Esareti Pdf Kitap İndir Oku

Gözlerinin Esirliği, Savaşların en acımasız komutanı, karanlıklar Lordu Rafael, nam_ı öteki Kayran ve onun ufak tutsağı Keira…

İki klan arasındaki amansız savaşta, kılıçların hengamesi altında kalplerinin sesini dinleyebilecekler mi?

Sevgiye aç bir bayanla… Kalbi buz yakalamış bir adam… İsteği keşfettiklerinde, dönüşü olmayan bir yola girmek zorunda kalırlar…

Ufaklığından beri aradığı sevgiyi bulamayan Keira Destina’nın tek bir dileği vardı; kendisini gerçekten hoşlanacak bir kalp. Babası tarafından aralıksız hor görülüp, sevgisiz ve gözetmesiz bir yaşam süren Keira, iblisle yaptığı uyuşma neticeyi Karanlıklar Lordu’nu öldürmeye kalkıştığında, yaşamının altüst olacağından habersizdi.

Herkesin, önünde fobiyle titrediği Karanlıklar Lordu tarafından tutsak alınan genç kız için artık hiçbir şey daha öncekisi gibi olmayacaktı.

Karanlıklar Lordu Kayran için, bu şanı almak hiç de basit olmamıştı. Katıldığı tüm savaşlardan zaferle dağılmış, düşmanlarının fobili düşü haline gelmişti.

Karanlık ruhunun bir tek savaş alanlarında ışığa kavuştuğuna inanan bu adam, bir gece çadırına saklıca sızan, asil ama hırçın bir hoşun ölümcül atağından kendisini gözetmek isterken, onu bekleyen sürprizin farkında değildi.

Gözlerine ilk baktığı an, bu kızın tanıdığı tüm bayanlardan değişik olduğunu kavramıştı. Genç kızın hiddetinin ve albenisinin ateşi Kayran’ın buz yakalamış, karanlıklar içindeki kalbini sarmıştı.

Genç adam için artık tek bir hakikat vardı; bu isyankar hoş ona ait olmalıydı!Buna da Göz At!

Soğuk Kahve Pdf Kitap İndir Oku

Sımsıcak bir kahveden yükselen hoş kokular eşliğinde sevinçli bir okuma taahhüt ediyor Soğuk Kahve. İronik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir