Günün En Çok İndirilen PDF Kitapları
Ana Sayfa / Edebiyat / Günahın Esiri Pdf Kitap İndir Oku

Günahın Esiri Pdf Kitap İndir Oku

Günahın Esiri PDF

İlk kitabı Mahrem’le Epsilon okurlarının alkışını kazanan Anna Campbellden mükemmel etkileyici, sansasyonel, eforlu ve romantik bir aşk hikâyesi daha.

Hindistan’da esir edilen İngiliz ajanı Sir Gideon Trevithick ülkesine döndüğünde milli kahramandır. Bir sene süresince eziyet gören Gideon insanlarla ilişki kurmakta eforluk sürüklemeye başlamış ve içine kapanmıştır.

Ancak çok güç vaziyette olan Lady Charis Weston ile karşılaşınca, dinlediği alaka ve yakınlığı saklayamaz. Charis, kendisine servet kalmasını istemeyen ve onu şiddet uygulayarak istemediği bir adamla evlenmeye zorlayan üvey abilerinden kaçmaktadır.

Günahın Esiri pdf indir var mı?

Gideon bir yandan Charis ile aralarındaki yakınlaşmaya karşı koymaya çalışır zira hoşlar hoşu Charis’in kendisi gibi travmalar yaşamış, bunların tesirinden kurtulamamış bir adamdan çok daha iyisini hak ettiğini düşünmektedir.

PDF kitap olarak henüz ücretsiz yayınlanmamıştır. Ödeme yaparak alabilirsiniz. Bu nedenle kitabın indirme linkini paylaşamıyoruz. Telif haklarına saygı duyuyoruz. Sizin de bizi anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz.

pdf kitap indir , kitap indir, pdf kitap oku, pdf driveBuna da Göz At!

İnci Sokağı PDF Trevanian

Trevaninan’ın yazdığı ve E Yayınları tarafından basılan, İngilizce’den Türkçe’ye çevirilmiş bir edebi roman. İnci Sokağı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir