Ana Sayfa / Edebiyat / Halime Kaptan Pdf Kitap İndir Oku

Halime Kaptan Pdf Kitap İndir Oku

Rıfat Ilgaz’ın unutulmaz yapıtı Halime Kaptan, yeni kapak tasarımı ve gözden geçirilmiş yeni baskısıyla Çınar Yayınları’nca yine yayımlandı.
Rıfat Ilgaz, tarihte misaline az tesadüfülen bir kahramanın hikâyesini anlatıyor Halime Kaptan’da. Bir bayan kaptanın fırtınalar, azgın dalgalar ve korsanlarla çaba ederek İnebolu’ya mühimmat taşımasının romanıdır bu.

Kurtuluş Savaşı seneleri… Eli silah yakalayan tam erkekler cepheye sevk edilmiştir.

Halime Kaptan PDF İndir

Köyde sadece yaşlılar, bayanlar ve çocuklar kalmıştır. Herkesin tuza, şekere, ekmeğe hasret kaldığı o günlerde Halime uyumunu sağlamak için filikayla Karadeniz’e açılır. Erkek kılığına girerek oğlu ve iki mürettebatıyla çıktığı ilk seferinde bin bir güçlükle çaba eder. Bu güçlükler onu yıldırmaz; Karadeniz’e istekle bağlanır Halime…

Halime Kaptan pdf kitap olarak şuanda bulunmamaktadır. Telif haklarına saygımızdan dolayı, Halime Kaptan ücretsiz pdf kitabı oku seçeneğini maalesef şuan için sitemize koyamıyoruz. Ne zaman ki kitap ücretsiz pdf olarak konur, bizler de o zaman sizinle paylaşabiliriz. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

pdf kitap indir , kitap indir, pdf kitap oku, pdf driveBuna da Göz At!

Ateşböceğinin Şarkısı Pdf Kitap İndir Oku

İnanılmaz ve özel kitaplardan biri daha. Ateşböceğinin Şarkısı PDF kitap Çıktı mı? Ateşböceğinin Şarkısı ;Ateşböceğinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir