Ana Sayfa / Edebiyat / Harem Pdf Kitap İndir Oku

Harem Pdf Kitap İndir Oku

Sermet isminde bir adam, karısı Nazan’ın kendisini başka erkeklerle ilişkisi olduğunu, karısı da Sermet’in kendisini başka bir kadınla aldattığını varsayıyor.
Çağdaş hayattan hoşlanan , lüks olmayı seven , vefalı, kalbinde hiç bir ark niyet olmayan bir kadındır. Ancak o zamanlar bayanlı erkekli cümbüşlere katılmak hiç güzel karşılanmazdı. O ise cümbüşlere hem katılıp hem de tertip eden birisiydi. Bunda hiç bir makûsluk düşünmezdi, bunu çağın gereği olarak görüyordu. Sermetse karısının böyle cümbüşler tertip etmesini , hatta o cümbüşlerin ortamında dahi bulunmasını istemezdi. Sermet lüks olmayı , bayanlı erkekli cümbüşleri hiç sevmezdi. Bunun reel sebebi karısını olduğundan fazla çekemiyordu. Bir gün Sermet karısının yeniden böyle bir cümbüş tertip ettiğini duydu. Sermet gerçeğinde Refi isminde birinin karısıyla beraber olduğunu düşünüyordu. Bu vaka üzerine karısıyla tartışırlar ve kısa bir müddet için ayrılırlar. Daha sonra Sermet yaptığı ablavutluğun farkına varır ve karısıyla oturup konuşmaya karar verir. Karısıyla şu karara varırlar ;bayanlar bayanlar arasında, erkekler erkekler arasında cümbüşlere katılsınlar.Buna da Göz At!

Ateşböceğinin Şarkısı Pdf Kitap İndir Oku

İnanılmaz ve özel kitaplardan biri daha. Ateşböceğinin Şarkısı PDF kitap Çıktı mı? Ateşböceğinin Şarkısı ;Ateşböceğinin …

3 yorumlar

  1. sitenize pdf indirme özelliği var mı? baktığım hiç bir kitabın indirme linki yok. sadece kitap özeti?

    • Merhaba,
      Sitemiz PDF kitaplar hakkında bilgi veren bir arşivdir. Telif hakları ve kişilerin emeğine saygı duyduğumuz için maalesef pdf kitap yayınlarını yapamıyoruz. Ancak ücretsiz sunulan pdf kitapları sizin için derliyor, ilgili kitaba ekliyoruz.
      Anlayışınız için teşekkür deriz,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir