Ana Sayfa / Eğitim / Hayvanlardan Destek Almanın Gizemli Sanatı PDF

Hayvanlardan Destek Almanın Gizemli Sanatı PDF

Çetin Çetintaş tarafından yazılan ve Destek Yayınları tarafından basılan bir kişisel gelişim kitabı. Hayvanlardan Destek Almanın Gizemli Sanatı PDF kitap indir linkine tıklayarak kitap hakkındaki diğer bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu kitap 272 sayfadan oluşmaktadır. İnternet üzerinden satın almak isterseniz 30-20tl arası bir fiyata bulabilirsiniz.

Hayvanlardan Destek Almanın Gizemli Sanatı PDF İndir

Etrafında bir dünya dolusu dost varken, yaşam yolunu tek başına yürümeye gerek var mı? Yaptığın işte potansiyelinin bütünüyle açığa çıkmasını ve elinden gelenin en iyisini mi yapmak istiyorsun? O halde içinde göreve çağrılmayı bekleyen ejderha arketipinin uyanma vakti gelmiş demektir. Ailenle ilişkilerinin kuvvetlenmesini, bir arada daha güçlü ve mutlu olduğunuz hissinin canlanmasını mı arzu ediyorsun? Demek ki içindeki kurtla tanışmaya hazırsın artık. Karşına çıkan engelleri aşmakta zorlandığını mı hissediyorsun? Hiç endişelenme… Filin ustalığıyla yapacağın işbirliği bütün zorlukların üstesinden gelmeni sağlayacaktır. Sınırları aşmak istiyorsun ama kanatlarının büyüklüğünden emin değil misin? Üzülme… Sen kanatlarını açamıyorsan, bırak bunu senin için turna yapsın. Birlikte sınırları aşmanız çok daha keyifli olacaktır. Kazandığının bereketi mi olsun istiyorsun? Artık karıncanın gücüyle tanışmalısın demektir.

Hayvanlardan Destek Almanın Gizemli Sanatı PDF Kitap Oku

Ustası olduğun işte yapabileceğin yeni icatlar olduğunu mu düşünüyorsun? Ustaların en kıymetli destekçisi sayılan at, iyi bir ustayı zirveye taşıyacak kadar güçlüdür. Bir atla yol arkadaşlığı kurmak için en doğu zamandasındır. Her hayvan, sahip olduğu üstün niteliklerle dört elementten birinin temsilcisidir ve yine bir elementler bütünü olan insanın bilinçaltında tüm üstün nitelikleriyle bulunmaya devam eder. Hangi konuda desteğe ihtiyacın olduğunu düşünüyorsan sahip olduğu niteliklerle seni destekleyecek olan hayvanla yol arkadaşlığı kurduğunda işler kolayca yoluna girer. Yeter ki yardımına ihtiyaç duyduğun doğru hayvanı bul ve onunla nasıl çalışman gerektiğini bil…

Hayvanlardan Destek Almanın Gizemli Sanatı pdf kitap arşivi en son çıkan güncel kitaplardan her türlü dünya klasiklerine kadar, aradığınız her türlü kitap ve daha fazlasını sizlere sunuyor. Telif hakları sebebi ile yasal olmayan reklamlar ve indirme linkleri sitemize koyamamaktayız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  • Hayvanlardan Destek Almanın Gizemli Sanatı pdf arsivi
  • Hayvanlardan Destek Almanın Gizemli Sanatı pdf kitap
  • Hayvanlardan Destek Almanın Gizemli Sanatı kitap pdf
  • Hayvanlardan Destek Almanın Gizemli Sanatı kitap indir pdf
  • Hayvanlardan Destek Almanın Gizemli Sanatı kitap pdf indir


Buna da Göz At!

Kısmet PDF

Yazarı Tuğçe Işınsu olan ve Feniks Yayınları tarafından basılmış olan bir kişisel gelişim kitabı. Kitap …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir