Ana Sayfa / Edebiyat / Hercule Poirot İz Üzerinde Pdf Kitap İndir Oku

Hercule Poirot İz Üzerinde Pdf Kitap İndir Oku

Hercule Poirot İz Üzerinde, Bay Hardman zengin ve nüfuzu olan bir adamdır. Ayrıca kendisini hoşlandıklarına inandığı cana yakın ve ehemmiyetli arkadaşları vardır. Ne var ki onu abluka eten bu arkadaş etrafında hiç de göründüğü gibi olmayan biri vardır.

O “birinin” en büyük hatayı da hırsızlıktır…

Daha Öncekinden Belçika polis güçlerinin başında olan arkadaşım Hercule Poirot bir tesadüf neticeyi Styles Hadiseyi’na karışmıştı.

Bu işteki zaferi ona büyük bir şöhret kazandırınca bundan sonra kendini tümüyle cinayet vakalarının çözümüne adamaya karar verdi. Somme’da yaralanıp malulen emekli olup da ordudan parçaladığım zaman Londra’da onunla aynı konutu paylaşmaya başladık.

Çözdüğü cinayetlerin ve hadiselerin çoğu hakkında birinci elden bilgi sahibi olduğum için içlerinden en enteresan olanlarından kimilerini seçmem önerildi. Bu vaziyette zamanında çok büyük bir alaka uyandıran karışık vakalar dizisiyle işe başlamaktan daha iyisini yapamazdım.

Zafer Balosu olayına hedefliyorum. Bu vaka, Poirot’nun kendine has usullerini daha karanlık ve bilinmeyen gözüken öbür vakalar kadar net olarak sergilemeyebilir, ama çok özel bazı doğrultuları, işe karışmış şöhretli bireyler ve medyada yarattığı büyük sansasyon sebebiyle çok konuşulan bir dava olmuştur. Bu sebeple Poirot’nun sayesinde hadisenin analiz etildiğini tüm dünyaya duyurulmasının yerinde olacağını düşündüm.

Çok coşkulu ve varsayım edilemez vakalar arıyorsanız, Agatha Christie kitapları okumalısınız.Buna da Göz At!

Harem Pdf Kitap İndir Oku

Sermet isminde bir adam, karısı Nazan’ın kendisini başka erkeklerle ilişkisi olduğunu, karısı da Sermet’in kendisini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir