Günün En Çok İndirilen PDF Kitapları
Ana Sayfa / Ekonomi / Dünya Ekonomisi / Herkes İçin Ekonomi PDF

Herkes İçin Ekonomi PDF

M. Murat Kubilay tarafından yazılmış olan ve Doğan Kitap tarafından basılan bir ekonomi, pazarlama kitabı. Herkes İçin Ekonomi PDF kitap indir  linkine tıklayarak kitaba ait diğer bilgilere ulaşabilirsiniz. Kitap tam olarak 432 sayfadan oluşmaktadır. İnternet üzerinde almaya kalktığınızda ise fiyatı 50-30tl arasında değişmektedir.

Herkes İçin Ekonomi PDF Kitap

Parayı takip et, geleceği göreceksin. Bütün dünya sarsılıyor, insanlar küreselliğin ne anlama geldiğini yaşayarak öğreniyor. Kıtaları, ülkeleri, uzak coğrafyaları birbirine bağlayan “görünmez bir el” var. Ekonomistler “hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı” zamanları müjdelerken, sonunda neye dönüşeceğinin henüz bilinmediği günümüzde, yeni küresel düzeni anlamak için bize bir rehber lazım. Yeniyi tarihle, neden-sonuç ilişkileriyle açıklayan bir rehber. M. Murat Kubilay, Dünya Sallanırken ve Türkiye Düşerken Herkes için Ekonomi ile sorulması gereken soruları sıralıyor.

Herkes İçin Ekonomi PDF Kitap İndir

1. Yalnızca büyüme oranlarına odaklanmak kalkınma ve refah için yeterli mi? 2. Neden finansal piyasalarda büyük balık küçük balığı yutar? 3. Bankalar niçin bu kadar güçlü ve parayı aslında kim üretir? 4. Vergi rekortmenleri isimlerini neden gizler ve vergi yükü orta direğe nasıl yüklenir? 5. Türkiye daha demokratik olsaydı, bu ekonomisiyle Avrupa Birliği üyesi olabilir miydi? 6. Dünya ekonomilerinin merkezinde neden ABD var ve bu durum sürecek mi? 7. Ekonomik krizler niçin çıkar ve bu krizlerin en büyüğü gittikçe yaklaşıyor mu? 8. Türkiye, makûs talihini yenip gelişmiş ülkelerin refahına nasıl erişebilir?

Herkes İçin Ekonomi PDF kitap arşivi‘nin size sunduğu kitap özetleri ve bilgileri her zaman günceldir. Bizi tecrih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  • Herkes İçin Ekonomi PDF Kitap İndir Oku
  • Herkes İçin Ekonomi pdf kitap indir
  • Herkes İçin Ekonomi kitap indir
  • Herkes İçin Ekonomi kitap pdf indir
  • Herkes İçin Ekonomi kitap oku


Buna da Göz At!

Yoğun Metodla İspanyolca Pdf Kitap İndir Oku

İspanyalı abecesi beş tanesi sesli a,e,ı,o,u ve 24v tanesi suskun olmak üzere yirmi dokuz harften …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir