Ana Sayfa / Edebiyat / Işıklar Sönünce Pdf Kitap İndir Oku

Işıklar Sönünce Pdf Kitap İndir Oku

Işıklar Sönünce, John Seagrave’in mutsuz hayatının, makûs biten aşkının, düşlerinin ve vefatının hikâyesidir.

Düşlerinde ve vefatında ilk ikisinde elde edemediklerini bulduysa, hayatı galibiyetli sayılır. Bunu kim öğrenebilir? John Seagrave geçen asırda parasal eforunu yavaş yavaş yitiren bir aileden geliyordu.

Kraliçe I. Elizabeth’in karar sürdüğü on altıncı asırdan beri toprak sahipleriydiler, ancak son malları da ellerinden gitmişti. Oğullardan hiç değilse birinin miras yapma sanatını öğrenmesi iyi olurdu. Seçilen şahsın John oluşu mukadderatın eksantrik bir işvesiydi.

Alışılmadık biçimde duyarlı çizgilere sahip ağzı, ormanların derinliklerinde yaşayan barbar orman perileriyle yaradanlarını anımsayan ve hep kısık duran koyu mavi gözleriyle John’ın Finanssunağında kurban olması büyük bir paradokstu.

John Seagrave çok hoşlandığı toprağın o taze kokusuna, deniz suyunun dudaklarındaki tuzlu tadına ve semanın hür maviliğine veda etmek zorunda kalmıştı.Büyük bir işletmede acemi bir katip olarak işe başladığında on sekiz yaşındaydı.

Agatha Christie’nin vefatından yirmi bir sene sonra bulunan bu yedi yeni hikayesi daha evvel hiçbir yerde yayınlanmamıştır.Buna da Göz At!

Kargalar Meclisi Pdf Kitap İndir Oku

İntikam duygusuyla yanıp alevlenen bir mahkûm. Bahis düşkünü bir besbelli nişancı Ödünlü yaşamını geçmişte vazgeçen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir