Ana Sayfa / Edebiyat / Kan Varsa PDF Kitap İndir

Kan Varsa PDF Kitap İndir

Stephan King tarafından yazılan ve Gökçe Yavaş tarafından Türkçe’ye çevirilen bir roman kitabı. Altın Kitaplar tarafından basılmakta olup, diğer bilgiler için Kan Varsa PDF kitap indir sayfasına uğrayabilirsiniz. Piyasa değeri 55 tl civarı olan bu kitabı internetten sipariş ederek 20tl’ye kadar indirimle alabilirsiniz. Kitap 432 sayfadan oluşmaktadır.

 

Kan Varsa PDF Kitap

Kan varsa haber de vardır…
Habercilerin kullandığı bir deyişti bu ve o gün bir bombanın patlatıldığı Albert Macready Ortaokulu’nda kesinlikle kan vardı. Finders Keepers Dedektiflik Ajansı’nda günlük işleriyle ilgilenen Holly Gibney’nin dikkatini çeken ise bambaşka bir ayrıntıydı. O, kanın kokusunu alıp ilk haberi yapan muhabire takılmıştı. Holly’nin adama odaklanmasının geçerli bir nedeni vardı, çünkü o bir Yabancı’ydı.

Kan Varsa PDF Kitap İndir

Kan Varsa her biri okuru kendi korku dolu dünyasına çeken dört uzun öyküden oluşuyor. Holly’nin ilk yalnız macerasının dışında Bay Harrigan’ın Telefonu, Chuck’ın Hayatı ve Sıçan öyküleri uykularınızı kaçıracak.

 

Kan Varsa PDF Kitap Arşivi ile sizlere en güncel kitap özetlerini sunmaya devam ediyoruz. En son çıkan ve en popüler kitaplar ile ilgili bilgilere ulaşabileceğiniz sitemizde hizmetinizdeyiz.

 

Kan Varsa kitap indir, Kan Varsa kitap oku, Kan Varsa pdf arsivi, Kan Varsa pdf kitap, Kan Varsakitap pdf

 Buna da Göz At!

Yedinci Mühür PDF

Jose Rodrigues Dos Santos tarafından yazılan ve Ebru Sarıkaya Balabanovic tarafından Türkçe’ye çevirilen bir edebi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir