Ana Sayfa / Roman / Karanlık Çukur Pdf Kitap İndir Oku

Karanlık Çukur Pdf Kitap İndir Oku

Karanlık Çukur isimli yapıtında kabalığı en ince ayrıntısına kadar işlemiş olan John Connolly, kabalıkta sarih laflı olduğunu doğrulamış görünmektedir. John Connolly, donakaltıcı bir çıkış tuttuğu kitabı Karanlık Çukur ile bir anda alaka odağı olmayı muvaffak olmuş roman yazarlarındandır. Anlattığı vaka kuşku, sır, cinayet ve barbarlık kapsıyorken anlatımının melankolikliği ile dikkatleri sürüklemiştir. Kabalığı ve kan dolu dakikaları son derece lirik bir dille anlatan John Connolly esrarlı bir öykünün kapılarını okuyucularına arkasına kadar açmıştır. Cinayet romanı yazarları arasında yerini galibiyetle almıştır.

Tıpkı Karanlık Çukur’un içeriğinde olduğu gibi öbür kitaplarında da marifetini barbarca ve aynı zamanda ahlakı dilin lirik anlatımıyla ortaya koyan Connolly bu romanında daha da dikkat çekici olmaya başlamıştır. Öyküsünde yer alan öğeler ile ne kadar gaddar, kaba, korkutucu ve rahatsız edici şahsiyetlerin ve aynı zamanda duyguların varlığını tekerrür bizlere andırdırmayı muvaffak olmuştur. Rahatsız edici yanları olduğu kadar romanda üzücü, kahredici bir tarafta okuyuculara yansımıştır.

Karanlık Çukur pdf kitap indir , kitap indir, pdf kitap oku, pdf driveBuna da Göz At!

Kırmızı ve Siyah Pdf Kitap İndir Oku

Stendhal [Marie-Henri Beyle] 1783-1842: Genç yaşta teğmen olarak orduya girdi, Napoléon’un İtalya ve Rusya seferlerine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir