Ana Sayfa / Roman / Dünya / Kasaba PDF

Kasaba PDF

Trevanian tarafından yazılmış olan ve E Yayınları tarafından Türkçe’ye çevirilip basılan bir tarihi roman. Kasaba PDF kitap indir linkine basarak kitap hakkındaki merak ettiğiniz diğer detaylara ulaşabilirsiniz. Kitap 304 sayfalıktır. İnternet üzerinden almak istediğinizde ise fiyatı 30-20tl arasında değişmektedir. 2007 yılında yayınlanan bu kitabın bu sürümü ciltsizdir.

Kasaba PDF Kitap

Yazar, Trevanian olunca, herşey gizemli ve görkemli olur kuşkusuz. İlginç yazarımız bu kez Kanada’nın küçük kasabası Main’den, koltuğunun altında elinizdeki kitapla geçti!

Kasaba PDF Kitap Özet

Nedenleri Nazi kamplarına uzanan, kızıl saçlı, çok güzel bir kadın için bıçakla ve cerrah ustalığıyla işlenen cinayetler ve huzuru kaçan sakin kasaba.. Olaya el koyan deneyli, babacan, kurallara pek uymayan yaşlı polisin çaresizliği ve çözümsüzlüğün labirentinde kayboluşu… Öyle bir kayboluş ki, artın cinayetin değil gizemin, katilin değil söylencenin peşindedir….

Kasaba pdf kitap arşivi ile hiçbir kitabı kaçırmayın. Aradığınız her türlü kitap özetlerini ve detaylı bilgileri en güncel bir şekilde sizlere sunmaktayız. Yasal olarak indirme linki koyamamaktayız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  • Kasaba PDF Kitap İndir Oku
  • Kasaba pdf kitap indir
  • Kasaba kitap indir
  • Kasaba kitap pdf indir
  • Kasaba kitap oku


Buna da Göz At!

Seçilmişler PDF

Haluk Özdil tarafından yazılan ve Destek Yayınları’nın basmış olduğu bir edebi öykü kitabı. Seçilmişler PDF …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir