Ana Sayfa / Roman / Dünya / Katya’nın Yazı PDF

Katya’nın Yazı PDF

Trevanian tarafından yazılmış olan ve E Yayınları tarafından basılan bir tarihi roman kitabı. Katya’nın Yazı PDF kitap indir linkine tıklayarak kitap hakkındaki diğer detaylara ulaşabilirsiniz. Kitabın sayfa sayısı 232’dir. Fiyatı ise 25-17tl arasında değişebilmektedir. Ünlü yazar Trevanian tarafından yazılan romanlardan bir tanesi.

Katya’nın Yazı PDF Kitap Özet

Yarattığı kahramanlar kadar gizemli bir yazar. Kim olduğunu yalnızca yayıncısı, nerede olduğunu ise yalnızca kendisi biliyor. Şu anda hangi adreste oturduğu ise herkesten gizli…”Herkesin kimliğini merak ettiği yazar bu kez de Bask bölgesini mekan seçmiş romanına. Genç bir doktor Birinci Dünya Savaşı’nın eşiğinde hayatının ilk aşkını yaşıyor…Ve bu olağanüstü öyküyü İkinci Dünya Savaşı öncesinde anımsadığı şekliyle anlatıyor. Bir aşk romanı görüntüsünde, insan ruhunun derinliklerine iniyor. Umulmadık dönüşlerle sürprizli bir son hazırlıyor.”

Katya’nın Yazı pdf kitap arşivi olarak sizlere her türlü kitap hakkındaki en güncel bilgileri araştırıp sunmaya devam ediyoruz. Daha fazla kitap detay ve bilgileri için bizi tercih edebilirsiniz.

  • Katya’nın Yazı PDF Kitap İndir Oku
  • Katya’nın Yazı pdf kitap indir
  • Katya’nın Yazı kitap indir
  • Katya’nın Yazı kitap pdf indir
  • Katya’nın Yazı kitap oku


Buna da Göz At!

Korona Günlüğü Karantina Günlerinden Geçmişin Türkiye’sine: Bir Memleket Hikayesi PDF

Fikret Toksöz tarafından yazılan ve Lejand Kitap tarafından basılan bu kitap pandemi ve sosyal hayata …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir