Günün En Çok İndirilen PDF Kitapları
Ana Sayfa / Edebiyat / Kelebeği Öldürmek PDF

Kelebeği Öldürmek PDF

Beyaz Aksoy tarafından yazılmış olan ve Epsilon Yayınları tarafından basılan bir roman kitabı. Kelebeği Öldürmek PDF kitap indir linkine tıklayarak kitap hakkındaki bilgilere ulaşabileceğiniz sayfaya gidebilirsiniz. Kitap 528 sayfadan oluşmaktadır. İnternet üzerinden almak istediğinizde ise fiyatı 50-30tl arasında oynamaktadır.

Kelebeği Öldürmek PDF Kitap

“Ama bazen herkes masumdur. Gözün gördüğüne akıl kördür, dil söktüğü an anıların canı asılır vicdan mahkemelerinde.“ – Kül Kelebek Soru işaretleriyle dolu bir çocukluk geçiren Ada, lise yıllarının hemen öncesinde öğrendiği bir gerçekle sarsılır. Bu gerçeğin sancılarıyla geçen ilk lise yılları sonrasında, ünlü bir okula kabul edilerek umuda kanat çırpmak ister. Bu okulun ona hazırladığı ve kontrolünden çıkacak olaylar zincirinden habersizdir.

Kelebeği Öldürmek PDF Kitap Özet

Uğrayacağı zorbalıklar sadece okul hayatını değil, tüm yaşamını etkiler. Her şeye rağmen çevresindeki insanlarla değil, bahçesindeki çiçekleriyle mutlu olmayı öğrenmiş olan Ada’nın hayatı, okulun gizemli öğrencisi Varis Adin yüzünden kontrol edemediği bir hâle gelir. Kaçtıkça içine çekildiği durumlar, yeni gizemler ve soru işaretleri doğurur.

Kelebeği Öldürmek pdf kitap arşivi ile aradığınız bütün kitaplar ve daha fazlası hakkındaki en güncel, doğru ve kaliteli bilgiler elinizin altında. Yasal haklardan dolayı indirme ve reklam linkleri koyamamaktayız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  • Kelebeği Öldürmek PDF Kitap İndir Oku
  • Kelebeği Öldürmek pdf kitap indir
  • Kelebeği Öldürmek kitap indir
  • Kelebeği Öldürmek kitap pdf indir
  • Kelebeği Öldürmek kitap oku


Buna da Göz At!

İnci Sokağı PDF Trevanian

Trevaninan’ın yazdığı ve E Yayınları tarafından basılan, İngilizce’den Türkçe’ye çevirilmiş bir edebi roman. İnci Sokağı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir