Ana Sayfa / Roman / Dünya / Kentte Sıcak Gece PDF

Kentte Sıcak Gece PDF

Yazarı Trevanian olan ve E yayınları tarafından çevirilip basılan bir tarihi roman. Kitaba dair diğer bilgilere ulaşmak için Kentte Sıcak Gece PDF kitap indir linkine tıklamanız yeterli. Kitap 256 sayfadan oluşmaktadır. Fiyatı ise 30-20tl arasında değişmektedir. Yazarın diğer eseri Şibumi gibi, dünyada ses getiren ve çok satılan kitaplar arasındadır.

Kentte Sıcak Gece PDF Kitap Özet

Trevanian yine kendine özgü buluşlarını ve el çabukluğunu sergilediği bir yapıtla hayranlarının gözlerini kamaştırıyor.
Kentte Sıcak Gece Trevanian’dan usta işi bir yapıt, yazarın el attığı her türde yeni bir “ses” yaratma yeteneği kendine tüm dünyada binlerce hayran kazandıran Kasaba, Hesaplaşma, İnfazcı, Katya’nın Yazı, Şibumi gibi dünyanın her yerinde çok satan yapıtlar yazmasını sağladı.

Kentte Sıcak Gece PDF EPUP

Kitap okuru büyük Amerikan kentlerinin caddelerinden Paris’e, oradan Kutsal Topraklar’a, efsanevi İngiltere’ye, Bask ülkesine, çağımızın Londrasına ve eski Kuzey Amerika’ya taşıyor.
Kentte Sıcak Gece ziyafeti hem lezzetli, hem besleyici, hem bol çeşitli, hem doyurucu. Kentte Sıcak Gece en azından bir güç seremonisi.

Kentte Sıcak Gece pdf kitap arşivi olarak sizlere en güncel kitap bilgilerini sunmaktayız. Bu ve bunun gibi önemli kitaplardan dünya klasiklerine, her türlü kategoride sayısız kitabın bilgil de detaylarına sitemizde ulaşabilirsiniz.

  • Kentte Sıcak Gece PDF Kitap İndir Oku
  • Kentte Sıcak Gece pdf kitap indir
  • Kentte Sıcak Gece kitap indir
  • Kentte Sıcak Gece kitap pdf indir
  • Kentte Sıcak Gecekitap oku


Buna da Göz At!

Korona Günlüğü Karantina Günlerinden Geçmişin Türkiye’sine: Bir Memleket Hikayesi PDF

Fikret Toksöz tarafından yazılan ve Lejand Kitap tarafından basılan bu kitap pandemi ve sosyal hayata …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir