Ana Sayfa / Eğitim / Kısmet PDF

Kısmet PDF

Yazarı Tuğçe Işınsu olan ve Feniks Yayınları tarafından basılmış olan bir kişisel gelişim kitabı. Kitap hakkındaki diğer bilgilere ulaşmak için Kısmet PDF kitap indir linkine tıklamayı unutmayın. Kitabın sayfa sayısı 376’dır. İnternet üzerinden sipraş vermek istediğinizde ise fiyatı 40-25tl arasında değişmektedir.

Kısmet PDF Kitap

Niyet ettiğin her konuda kısmetini açacak, eşi benzeri olmayan, gelmiş geçmiş en etkili uygulama ve formüller. BİLİNÇALTI * TILSIM * ŞİFRELER * TELKİN SIRLAR * DUA * GİZEMLER * RİTÜEL Bu kitap sadece sahibine aittir ve ona sahip olan kişi için güçlü bir etkiyle çalışır. Kitabı aldıktan ve uygulamaya başladıktan kısa süre sonra sahibinin enerjisine uyumlanır. Kitap, kendi esrarengiz enerjisini de sahibine geçirir.

Kısmet PDF Kitap Özet

Bu kitap, bir sırlar kitabıdır ve gizemlerle doludur. KISMET, sahibinin dileklerini gerçek yapmak için gerekli birçok sıra dışı şifre ve kodu içerir. Kısmet, yolu bilir. Hiç yolu yoksa bile, o bir yol açar. Kısmetine açılan kapının tüm gizemli şifrelerini girerek, dileklerini gerçek yapmaya ve yeni bir hayata şimdi hazırsın. KISMET, SENİN YERİNİ BİLİYOR.

Kısmet pdf kitap arşivi ile bu ve bunun gibi pek çok kitap hakkındaki bilgileri bulabilirsiniz. Her türlü kategoriden kitaplar içeren arşivimizde aradığınız bulmak çok kolay.

  • Kısmet PDF Kitap İndir Oku
  • Kısmet pdf kitap indir
  • Kısmet kitap indir
  • Kısmet kitap pdf indir
  • Kısmet kitap oku


Buna da Göz At!

Hayvanlardan Destek Almanın Gizemli Sanatı PDF

Çetin Çetintaş tarafından yazılan ve Destek Yayınları tarafından basılan bir kişisel gelişim kitabı. Hayvanlardan Destek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir