Ana Sayfa / Edebiyat / Kitabın Romanı PDF

Kitabın Romanı PDF

Volkan Konya tarafından yazılan ve KIRMIZI ÇATI YAYINLARI tarafından çıkarılan bir yerli roman kitabı. Kitap hakkında merak ettiğiniz diğer bilgilere ulaşmak için Kitabın Romanı PDF kitap linkine tıklayabilirsiniz. 270 sayfadan oluşan ve karton kapalı olan bu kitaba, internet üzerinde 37-27tl arasında bir fiyatla sahip olabilirsiniz.

Kitabın Romanı PDF Kitap Özet

“Rahmetli babam, ‘ben senin yaşındayken…’ diyerek cümleye başladığında onu dinlememek üzerine kurulu bir saat gibiydim. Ondan öğreneceklerimin birçoğunu bu bozuk saat yüzünden öğrenememiştim. Bir gün o saatten kurtuldum, ancak o zaman babamdan öğreneceklerim azalmış, sonra yok olmuştu. ‘Bak oğlum çok hızlı giriyorsun virajlara’ sözünü sadece araba ve viraj olarak anlamış, bir gün anne ve babamı aynı anda, hızlı girilen bir viraj sonrası takla atan arabanın içinde kaybedebileceğim ihtimalini hiç düşünmemiştim. ‘Şu direksiyonu iki elinle tut, tepemi attırma’ derken, o kazaya sebebiyet veren bir adam olacağımın geçmişten geleceğe işaretini gösterdiğini aklımın ucundan bile geçirmemiştim.”

Kitabın Romanı EPUB

Bazen hayatınız kitap olur, bazense bir kitap hayatınız. Her iki koşulda da, dikkatli olunması, dikkatli okunması gereken detaylardır.
Kitabın Romanı (ınamoR nıbatiK) tam da bunun için kaleme alınmış.

Kitabın Romanı pdf kitap arşivi sizlere sunduğu her türlü kitap özeti ve bilgileri ile, aradığınız her türlü edebi eser hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyor. Yerli yabancı, eski ve yeni demeden her türlü kitap hakkında bilgi için sitemizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

  • Kitabın Romanı PDF Kitap İndir Oku
  • Kitabın Romanı pdf kitap indir
  • Kitabın Romanı kitap indir
  • Kitabın Romanı kitap pdf indir
  • Kitabın Romanı kitap oku


Buna da Göz At!

Babam İçin – İzzet Pinto PDF

İzzet Pinto tarafından yazılıan by kitap Destek Yayınevi tarafından basılmıştır. Babam İçin – İzzet Pinto …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir