Ana Sayfa / Sınavlar / GYS – Görevde Yükselme Sınavları

GYS – Görevde Yükselme Sınavları

2019 GYS Mahalli İdareler Konu Kitabı Pdf İndir

2019 GYS Mahalli İdareler Konu KitabıÜNİTE 15393 SAYILI BELEDİYE KANUNUTEST ÜNİTE 25216 SAYILI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KANUNUTEST ÜNİTE 35302 SAYILI İL ÖZEL İDARESİ KANUNUTEST -1TEST -2 ÜNİTE 4442 SAYILI KÖY KANUNUTEST ÜNİTE 55355 SAYILI MAHALLÎ İDARE BİRLİKLERİ KANUNUTEST -1TEST -2 ÜNİTE 65018 SAYILI KAMU MALÎ YÖNETİMİ VE KONTROL KANUNUTEST ÜNİTE 74734 SAYILI KAMU İHALE KANUNUTEST ÜNİTE 8TÜRKİYE’NİN İDARİ YAPISITEST ÜNİTE 9657 SAYILI DEVLET MEMURLARI KANUNUTEST -1TEST -2 ÜNİTE 10ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE …

Daha Fazlasını Oku »

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Şube Müdürü (İdari) Hazırlık Kitabı Pdf İndir

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Şube Müdürü (İdari) Hazırlık Kitabı Pdf İndir adlı kitabımızı sizler için bir çok kitapçıdan aradık ve sonunda bulup pdf haline getirdik. Kollektif kitapları çok sevildiğini bildiğimiz için Kollektif adlı yazarın tüm kitaplarını sitemizden pdf indirebilirsiniz. https://www.pdfkitaparsiv.com olarak tüm kitapları sizlere sunacağımızdan emin olun.

Daha Fazlasını Oku »

2018 Uzlaştırmacı Sınavı Tamamı Çözümlü 7 Deneme Sınavı Pdf İndir

2018 Uzlaştırmacı Sınavı Tamamı Çözümlü 7 Deneme Sınavı Pdf İndir adlı kitabımızı sizler için bir çok kitapçıdan aradık ve sonunda bulup pdf haline getirdik. Kollektif kitapları çok sevildiğini bildiğimiz için Kollektif adlı yazarın tüm kitaplarını sitemizden pdf indirebilirsiniz. https://www.pdfkitaparsiv.com olarak tüm kitapları sizlere sunacağımızdan emin olun.

Daha Fazlasını Oku »

Banka Sınavlarına Hazırlık Görevde Yükselme Sınavlarına Hazırlık Alan Bilgisi Pdf İndir

Banka Sınavlarına Hazırlık Görevde Yükselme Sınavlarına Hazırlık Alan BilgisiBu kitap, görevde yükselme sınavlarına hazırlananlar içindir. Kitapta, daha önce çeşitli görevde yükselme sınavlarında sorulan sorular ve cevaplarının benzerlerine de yer verilmiştir. Kitap, bu tür sınavlarda sorulan sorular analiz edilerek bölümlendirilmiştir Konuya ilişkin her türlü sorularınız ve kitaba ilişkin görüşleriniz için akademi@akademiegitim.com.tr …

Daha Fazlasını Oku »

2019 Meb Müdür ve Müdür Yardımcılığı Mülakat Soru Cevap Pdf İndir

2019 Meb Müdür ve Müdür Yardımcılığı Mülakat Soru Cevap Pdf İndir adlı kitabımızı sizler için bir çok kitapçıdan aradık ve sonunda bulup pdf haline getirdik. Kollektif kitapları çok sevildiğini bildiğimiz için Kollektif adlı yazarın tüm kitaplarını sitemizden pdf indirebilirsiniz. https://www.pdfkitaparsiv.com olarak tüm kitapları sizlere sunacağımızdan emin olun.

Daha Fazlasını Oku »