Günün En Çok İndirilen PDF Kitapları
Ana Sayfa / Edebiyat / Korku PDF Kitap İndir Oku

Korku PDF Kitap İndir Oku

Almancadan çevirilmiş bir edebi roman kitabı. Yazarı Stefan Zweig olan bu kitabın çevirmenliğini İlknur İgan üstlenmiş, basımı ise Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları tarafından yaptırılmıştır. Kitap ile ilgili diğer bilgiler için Korku PDF kitap oku sayfamızı ziyaret edin. Kitabı internet üzerinden almak isterseniz 4-8tl arası bir fiyata bulabilirsiniz.

 

Korku PDF Kitap Özet

Rahat ve korunaklı bir yaşam süren saygın bir kadın, sekiz yıllık evliliğinden sıkılmış, burjuva dünyasının kozasından çıkarak kendini genç bir piyanistin kollarına atmıştır.

Korku Kitap İndir Oku

Ancak bu gizli ilişkiden haberdar olan bir şantajcının ansızın zuhur etmesiyle, hayatında yeni farkına vardığı bütün güzellikleri yitirme tehlikesiyle karşı karşıya kalır ve kahredici bir korkunun pençesine düşer. Korku insanı bilinçdışına itilmiş utanç verici deneyimlerden, bastırılmış pişmanlıklardan özgürleştirebilecek güçte bir yapıt.

 

Korku PDF kitap arşivi sizin için kitap hakkındaki en detaylı bilgileri araştırarak, size aktarmaya devam edecektir. PDF Kitap Arşivi sitemizde, telif haklarına saygın bir yönetim söz konusudur. Bu nedenle, sitemizde asla izinsiz kitap paylaşımı ya da yasal olmayan reklamlara yönlendirme yapılmaz. Bizi desteklediğiniz için teşekkür ederiz.

 

Korku PDF Kitap İndir Oku, Korku PDF Kitap Özet, Korku pdf kitap arşivi, Korku pdf kitap indir, Korku kitap indirBuna da Göz At!

İnci Sokağı PDF Trevanian

Trevaninan’ın yazdığı ve E Yayınları tarafından basılan, İngilizce’den Türkçe’ye çevirilmiş bir edebi roman. İnci Sokağı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir