Ana Sayfa / Edebiyat / Anı (hatırat) / Korona Günlüğü Karantina Günlerinden Geçmişin Türkiye’sine: Bir Memleket Hikayesi PDF

Korona Günlüğü Karantina Günlerinden Geçmişin Türkiye’sine: Bir Memleket Hikayesi PDF

Fikret Toksöz tarafından yazılan ve Lejand Kitap tarafından basılan bu kitap pandemi ve sosyal hayata dair bir anı kitabıdır. Korona Günlüğü Karantina Günlerinden Geçmişin Türkiye’sine: Bir Memleket Hikayesi PDF kitap linkine tıklayarak kitap hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz. Kitabın sayfa sayısı 452’dir ve karton kapaklıdır. İnternet üzerinden almak istediğinizde 55-40tl arasında bir fiyata bulabilirsiniz.

Korona Günlüğü Karantina Günlerinden Geçmişin Türkiye’sine: Bir Memleket Hikayesi Kitap Özet

Bir sabah uyandığınızda kendinizi evinize hapsedilmiş, dışarı çıkma özgürlüğünüz sona ermiş ve dahası tehlikeli bir hastalık tehdidiyle karşı karşıya bulsanız ne yapardınız?
2019 yılının Aralık ayında başlayan ve 2020’nin Mart ayında Türkiye’ye de sıçrayan korona salgınının getirdiği mecburi karantina, yukarıdaki tasvirde olduğu gibi neredeyse distopik bir manzarayı ortaya çıkardı.

Korona Günlüğü Karantina Günlerinden Geçmişin Türkiye’sine: Bir Memleket Hikayesi EPUB

Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktı; olmadı da. Yeni durum, milyonlarca insan için yeni hayat ritüellerinin başlangıcı oldu.
Bürokraside ve STK’larda bereketli bir ömür geçiren yazar Fikret Toksöz, karantina günlerini tek tek, saat saat günlüğüne not etti. Elinizde tuttuğunuz kitap, o günlüğün seyreltilmiş bir özetinden oluşuyor ve 2020’den geçmişin Türkiye’sine dair hatırlayışlarla yazarın gözünden bir memleket hikâyesi sunuyor.
Tatlı, akıcı ve okurunu bol anekdotlu sayfaların arasında sarmalayan bir dille.
Korona Günlüğü, içinde mutlaka kendi korona günlerinizden izler bulabileceğiniz bir hatırat.

Korona Günlüğü Karantina Günlerinden Geçmişin Türkiye’sine: Bir Memleket Hikayesi PDF kitap arşivi ile hiçbir kitabı kaçırmayın. Yenisinden eskisine, yerliden yabancıya her türlü kitap pdf özet ve arşivi için sitemizi tercih etmeye devam edin.

  • Bir Memleket Hikayesi PDF Kitap İndir Oku
  • Bir Memleket Hikayesi pdf kitap indir
  • Bir Memleket Hikayesi kitap indir
  • Korona Günlüğü kitap pdf indir
  • Korona Günlüğü kitap oku


Buna da Göz At!

Babam İçin – İzzet Pinto PDF

İzzet Pinto tarafından yazılıan by kitap Destek Yayınevi tarafından basılmıştır. Babam İçin – İzzet Pinto …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir