Ana Sayfa / Edebiyat / Kova Burcu Gecesi Pdf Kitap İndir Oku

Kova Burcu Gecesi Pdf Kitap İndir Oku

Fransız yazar Laurent Botti’nin ikinci romanı “Kova Burcu Gecesi”, fobinin dehlizlerinde amansız bir yolculuğa çıkarıyor okuru.

Tarikatları, cinayetleri, yıldızların sırrını, analık duygularını ve geçmişin yaralarını hatasız bir kördüğüm haline getiriyor Botti ve gerilimi bir an olsun elden vazgeçmeden yavaş yavaş çözüyor düğümü.

Astroloji ve onun simgeleri, bu romanın en ehemmiyetli reyin kurucuları. “Kova Burcu Gecesi”, yayımlanan ilk romanı “Siste Vefat”ü okumuş olanlara da sürprizler hazırlıyor:

ilk romanın kahramanları zaman zaman bu romana da sızıyorlar!

On yedi yaşındaki Brigitte, konuttan kaçar. Kızı apansız ortadan kaybolan Mathilde’i, her telefon ve zil sesiyle irkileceği yedi sene beklemektedir.

Bir gün gazetede gördüğü bir cinayet haberi Mathilde’e kızının nerede olabileceğiyle alakalı ipuçları verir. Sürdüğü izler, bayanı Biosthal Konutu isminde acayip bir organizasyona götürür. Burası, hayatın makûsluklarıyla zehirlenen insanları, astrolojinin yol göstericiliğiyle rehabilitasyon eden bir cins muayenehanedir.

Mathilde büyük bir riske atılarak topluluğun içine sızar, tek emeli kızını geri alabilmektir.

Bu arada kentin başka bölgelerinde tüyler ürpertici cinayetler işlenmekte, genç bayanlar öldürülmektedir.Buna da Göz At!

Harem Pdf Kitap İndir Oku

Sermet isminde bir adam, karısı Nazan’ın kendisini başka erkeklerle ilişkisi olduğunu, karısı da Sermet’in kendisini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir