Ana Sayfa / Ekonomi / İnceleme-Araştırma / Kronolojik Zaman Çizelgeli Dünya Tarihi Pdf Kitap İndir Oku

Kronolojik Zaman Çizelgeli Dünya Tarihi Pdf Kitap İndir Oku

Etkileyici Görsellliğiyle Dünya Tarihine Yeni Bir Bakış Sansasyonel görüntüler ve büyüleyici olgularla dolu olan Dünya Tarihi, yaşadığımız dünyayı şekillendiren vakaların, insanların ve bulguların incelenmesi için esas bir kaynaktır.

En daha önceki atalarımızın ortaya çıkmasından başlayarak okuru dünyadaki tam kültürlerin, milletlerin, düşüncelerin ve teknolojilerin gelişimlerini içeren bir yolculuğa çıkararak günümüze eriştiriyor.

Görsel Zaman Çizelgesi Kitabın esasında tarihi vakaların kapsamı ve büyüklüğüyle orantılı olarak genişleyen veya daralan kronolojik bir zaman çizelgesi bulunuyor. Sansasyonel görüntüler, haritalar ve yenilikçi grafiklerle fotoğraflandırılan yetkin ve kapsamlı metinler, tarihte yaşanan başlıca vakalardan kesitler sunuyor.

Kitap sizi, Afrika ovalarından ve ilk insan meskenlerinden alıp, Yakındoğu, Yunanistan ve Roma’nın ortaya çıkış yarıyıllarından geçirerek 20. asırda Batılı süper eforların hâkimiyetine ve 21. asırda Çin’in yükselişine kadar getiriyor.

pdf kitap indir , kitap indir, pdf kitap oku, pdf driveBuna da Göz At!

haysiyet pdf kitap

Haysiyet PDF Kitap İndir Oku

Haysiyet – Tuhaf Zamanlarda Cesurca Yaşamak PDF Kitap Özeti “Adaletsizliği değiştiremezsiniz ama adaletsizlik karşısındaki duruşunuzu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir