Günün En Çok İndirilen PDF Kitapları
Ana Sayfa / Siyaset / Aktüel Siyaset / Meraklısı İçin Darbeler Kitabı Pdf İndir Oku
Meraklısı İçin Darbeler Kitabı pdf oku

Meraklısı İçin Darbeler Kitabı Pdf İndir Oku

Murat Yetkin tarafından kaleme alınan kitap, Aralık 2020 döneminde Doğan Kitap Yayın Evi tarafından basıldı. ISBN: 978605 0979 213 olarak kaydedilmiştir. Kitap Türkçe ve 360 sayfadır. Şuan piyasada satış fiyatı 35 TL ile 47 TL arasında değişmektedir. Meraklısı İçin Darbeler Kitabı pdf olarak henüz sunulmadığından, bizler de burada size bilgi veremiyoruz.

Meraklısı İçin Darbeler Kitabı PDF indir

Polonya’da ki iş ayaklanmalarından başlayan kitap, Afganistan’ın Sovyet İşgaline doğru devam etmiştir. Elbette ABD destekli Taliban savaşını da detaylarıyla aktarmaktadır. 12 Eylül darbesinin detaylarını da kitap içinde bulabilirsiniz. Dünya üzerinde yaşanan hemen hemen tüm darbeleri, bugünkü bakış açısıyla, en belirgin şekilde ortaya koymuş. PDF kitap olarak henüz yayında olmadığı için bu kitabı fiziksel olarak, kitapçılardan ya da online kitap satan alanlarda bulabilirsiniz. Ücretsiz PDF sürümünün çıkması durumunda hemen sizlere bu kitapla ilgili detayları aktarabiliriz.

Meraklısı İçin Darbeler Kitabı PDF Oku

ABD ve Sovyetler arasında yaşanan soğuk savaş ve onun getirdiği rekabeti de ciddi bir şekilde ele almış olan yazar, bu soğuk savaşın getirmiş olduğu Prag Baharı olarak adlandıran, 1968 isyanlarının da detaylarını veriyor. Tüm bunları inceleyerek 12 Mart olaylarını anlamaya çalışıyor.

Ayrıca Yetkin, Meraklısı İçin Darbeler Kitabı’nda ülkemizde de oluşan darbelerle ilgili tüm detayları gözler önüne seren inanılmaz tanımlamalar yapmakta. Kişi ve kurumların darbelerde edindikleri yerleri, bunların nasıl etkiler yarattığını ve ayrıca coğrafyamızın, darbeler üzerindeki etkilerine de ışık tutmakta.

Pdf kitap olarak henüz ücretsiz şekilde yayınlanmayan kitabı, telif haklarını ihlal etmemek adına yayınlayamıyoruz. Bu anlamda anlayışınız için teşekkür ederiz. Meraklısı İçin Darbeler Kitabı pdf oku etkinleştiği anda, sitemizde de sizlere sunulacağından emin olabilirsiniz.

Pdf kitap indir, Pdf kitap, Pdf kitap arşivi, Kitap indir pdf

 Buna da Göz At!

İnci Sokağı PDF Trevanian

Trevaninan’ın yazdığı ve E Yayınları tarafından basılan, İngilizce’den Türkçe’ye çevirilmiş bir edebi roman. İnci Sokağı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir