Ana Sayfa / Eğitim / Merdümgiriz PDF

Merdümgiriz PDF

Aşkım Kapışmak tarafından yazılmış olan ve Nemesis Yayınları tarafından basılan bir Kişisel gelişim kitabı. Merdümgiriz PDF kitap indir linkine basarak kitap hakkında merak ettiğiniz diğer bilgilere ulaşabilirsiniz. Kitap 232 sayfadan oluşmaktadır. İnternet üzerinden satın almak istediğinizde ise fiyatı 35-20tl arasında değişmektedir.

Merdümgiriz PDF Kitap

“Sevgili Merdümgiriz! Dönüşebilir, yenilenebilir ve iyileşebilirsin. Aşkta, parada, sevgide, mutlulukta istediğin yaşamı gerçek kılabilirsin. Kendine karşı samimiyetle ve şefkatle yaklaştığında yenilenip iyileştiğine şahit olabilirsin. Bunu gerçekten başarabilirsin.” Aşkım Kapışmak, Merdümgiriz’de okurların çıkmaza giren duygularıyla yüzleşmelerini sağlıyor.

Merdümgiriz PDF Kitap Özet

Kayıtsızlık, sevme becerisi, olumsuz düşünme, vazgeçme bilgeliği gibi farklı konularda yol göstererek kılavuzluk yapıyor. Merdümgiriz hayata yeni bir bakış açısıyla bakmak, dönüşmek, yenilenmek ve iyileşmek isteyenler için bir yol haritası niteliğinde…

Merdümgiriz pdf kitap arşivi ile en popüler kitapları sakın kaçırmayın. Bütün dünya klasiklerinden en çok tercih edilen modern kitaplara kadar, aradığınızın hepsi ve daha fazlası burada mevcut.

  • Merdümgiriz PDF Kitap İndir Oku
  • Merdümgiriz pdf kitap indir
  • Merdümgiriz kitap indir
  • Merdümgiriz kitap pdf indir
  • Merdümgirizkitap oku


Buna da Göz At!

Hayvanlardan Destek Almanın Gizemli Sanatı PDF

Çetin Çetintaş tarafından yazılan ve Destek Yayınları tarafından basılan bir kişisel gelişim kitabı. Hayvanlardan Destek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir