Ana Sayfa / Eğlence-Mizah / Çizgi roman / Naruto 46. Cilt PDF Kitap İndir

Naruto 46. Cilt PDF Kitap İndir

Masaşi Kişimoto tarafından yazılıp Yiğit Urhan tarafından çevirilen efsanevi bir seri. Gerekli Şeyler yayınevi tarafından basılan Naruto 46. Cilt PDF Kitap İndir linkinde diğer detayları bulabilirsiniz. Bu cilt 192 sayfadan oluşmaktadır. 6 Pain’in Saklı Konoha Köyü’ne yaptığı saldırıyı konu almaktadır.

Naruto 46. Cilt PDF Kitap İndir

Saklı Konoha Köyü, Paın Altılısının Başlattığı Saldırıyla Savaş Meydanına Döner! Naruto’nun Yokluğunda, Köydeki Tüm Ninja Birlikleri Düşmana Karşı Koyar Fakat Düşman Akıl Almaz Gücüyle Kurbanlarına Yenilerini Eklemeye Devam Etmektedir. Çakrasını Tamamen Tüketen Kakaşi De Tanrılar Alemi Karşısında Artık Yolun Sonuna Mı Gelmektedir!?

 

 

Naruto 46. Cilt pdf Kitap arşivi ile her türlü kitap ve edebi eserlere ulaşabilirsiniz. Telif hakları dolayısı ile yasal olmayan reklam ve ya indirme linki koyamamaktayız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

 

Naruto 46. Cilt pdf kitap indir oku, Naruto 46. Cilt pdf kitap indir, Naruto 46. Cilt kitap indir, Naruto 46. Cilt kitap oku, Naruto 46. Cilt pdf arsiviBuna da Göz At!

Bahar Postası Çocuk Çizgi Roman Pdf Kitap İndir Oku

7 yaşında bir çocuğun gözünden dünyayı anlatan, çocukların mektepte bildiklerini pekiştirebilecekleri, okumaktan büyük neşe duyacağı, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir