Ana Sayfa / Şehir Kitapları / New York Bilmek İstediğiniz Her Şey PDF

New York Bilmek İstediğiniz Her Şey PDF

Yabancı ülkeler hakkında merak ettiğiniz her şeye, şehir kitapları serilerinden ulaşabilirsiniz. Şimdi New York Bilmek İstediğiniz Her Şey PDF kitap ile, her anlamda tatmin edici bir seriye kavuşacaksınız.

NTV Yayınları’ndan harika bir seri daha. Dünyanın belli başlı şehirleri hakkında bilmek istediğiniz her şey bu seride yerini alıyor.

Londra, Paris, New York ve Roma…Resimli ve esprili anlatımıyla genç kaşifler kadar kaşif ruhunu yitirmemiş yetişkinlerin de ilgisini çekecek bir seri.

Elinizdeki kitap dünyanın en ünlü şehirlerinden New York’un içyüzünü anlatan gerçek bir hikayedir. Burada yüksek gökdelenler, derin metrolar, çıplak bir kovboy ve Yankee’lerin en gürültücü taraftarları hakkında büyüleyici hikayeler okuyabilirsiniz.

 

New York Bilmek İstediğiniz Her Şey PDF Oku

Sosisli sandviçler, kanalizasyon timsahları, borsadaki boğalar ve sokak sporlarıyla ilgili şahane öykülere bakmadan geçmeyin. Karşınıza süper kahramanlar, ünlü savaşlar, polisler, aşçılar ve milyonlarca sıçan çıkacak.

İşte size hiç mi hiç bilmediğiniz bir New York.Buna da Göz At!

Fısıldaşan Şehirler 17. Yüzyılda İstanbul, Londra ve Paris Arasında Bilgi Akışı PDF

Küresel tarihçiler insan, meta ve fikir dolaşımının erken modern dünyayı nasıl bağlantılandırdığına odaklanıyor. Fısıldaşan Şehirler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir