Ana Sayfa / Din / Felsefe-Sosyoloji-Psikoloji / Niyetin Gücü Pdf Kitap İndir Oku

Niyetin Gücü Pdf Kitap İndir Oku

Niyetin Gücü, Hedef nedir? Onu doğru olarak nasıl şekillendirmeli ve günlük hayatta tesirli bir biçimde nasıl kullanmalı? Eforunu nasıl toplamalı ve biriktirmeli?

Amacın Eforu size bu gibi suallerin yanıtını bulmakta ve isteminizi kuvvetlendirerek hayatınızı daha parlak ve mutlu kılmak için amaçlarınıza karşı davranışınızı değiştirmekte destekçi olacaktır.

Dr. V.Sinelnikov tarafından geliştirilen şuurun yeni modeli ve kendine has tesirli usul ve taktikleri size ancak düşlerinizi asıllaştırmak için değil, meseleleri önlemek için de destekçi olacaktır.

Siz düşünce ve tutum elastikliği, düşüncenin yüceliğini ve saflığını bilerek, negatif düşüncelere ve hurafelere veda edecek, kendi yaratıcılık potansiyelinizi ortaya çıkararak en büyük isteklerinizi ve düşlerinize reelleştirebilirsiniz.

V. Sinelnikov – tanınmış psikoterapist, psikolog, homeopat hekim olarak, sadelik ve tesir bakımından kendine has psikolojik metotların yaratıcısıdır. Bu metotlarla rehabilitasyon şimdiye kadar binlerce insanı sıhhatine kavuşturmuş, insanların ruhsal gidişatını yükseltmiş, onların hayat neşeyi tatmasını sağlamıştır.

Sinelnikov ‘un yapıtlarında okuyucu; İnsan hayat eforunu nasıl biriktirmeli?

İstemini nasıl kuvvetlendirmeli ve hayatını nasıl parlak ve mutlu kılabilir? eşi bir hayli sualin yanıtını bulabileceği gibi; kendi yaratıcılık potansiyelini ortaya çıkararak en büyük isteklerini, düşlerini de asıllaştırabilir.

Bu kitaplarla siz kendi doktorunuz olabilir ve hastalıklarınızı rehabilitasyon etmeyi bilebilirsiniz.Buna da Göz At!

Bitik Erkekler Pdf Kitap İndir Oku

Erkeklik krizde. Genç erkekler daha evvel hiç olmadıkları kadar zafersiz oluyorlar. Peki neden böyle? Ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir