Ana Sayfa / Roman / Dünya / Ölüm Dansı PDF

Ölüm Dansı PDF

Trevanian tarafından yazılan ve E Yayınları tarafından basılan bir edebi roman kitabı. Kitap İngilizce’den Türkçe’ye Neşe Olcaytu tarafından çevirilmiştir. Ölüm Dansı PDF kitap indir linkine tıklayarak diğer bilgilere ulaşabilirsiniz. Kitabın sayfa sayısı 248’dir. Fiyatı ise 30-20 tl arasında değişmektedir. Bu baskı ciltsizdir.

Ölüm Dansı PDF Kitap

“Bu kitaptaki öykülerin çoğu cinayet üzerinedir; ve her biri tarzının gereklerini yerine getiren bir örnek olduğu için seçilmiştir; gerilim, entrika, mantık ve tatmin edici bir son örgüsü içinde yaratıcı ve eğlendirici örneklerdir.

Her biri, yazım niteliği kadar, editörlük açısından da tarzının gereklerine bağlılığı ile dengelenmiştir.

Ölüm Dansı PDF Kitap Özet

Öyküler, ölüm, tehlike ve kötülüğünü bir dans olgusu içinde verir. Bu ilginç bir birleşimdir, zira dansı, tehlike, esrar ve uğursuzluklarla asla bağdaştırmayız. Dans, yaşamı kucaklayan bir mutluluktur; neşelidir, hareketin estetiği, duyguların bir ifade biçimidir, insanın güzelliğine cinsliğine bir övgü, bir ayindir.

Ölüm Dansı pdf kitap arşivi olarak sizlere sunduğumuz en güncel kitap özet ve bilgilerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Her türlü eski, yeni, modern, klasik kitaplara ulaşabileceğiniz sitemizde aradığınız her kitabı bulabilirsiniz.

  • Ölüm Dansı PDF Kitap İndir Oku
  • Ölüm Dansı pdf kitap indir
  • Ölüm Dansı kitap indir
  • Ölüm Dansı kitap pdf indir
  • Ölüm Dansı kitap oku


Buna da Göz At!

Seçilmişler PDF

Haluk Özdil tarafından yazılan ve Destek Yayınları’nın basmış olduğu bir edebi öykü kitabı. Seçilmişler PDF …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir